Royal Never Give Up vs JD Gaming typ i analiza 30.07.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jednak w sobotę wszystkie oczy będą zwrócone na ten pojedynek w chińskim LPL, gdzie mogą rozstrzygnąć się nawet losy wygrania fazy grupowej, a przegrany tego spotkania bardzo pokrzyżuje sobie plany w walce o najlepszą dwójkę, która daje bardzo duży handicap w Play offach.

Royal Never Give Up vs JD Gaming typ i analiza 30.07.2022r. - sobota.
Royal Never Give Up vs JD Gaming typ i analiza 30.07.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania RNG vs JD.

Aktualne kursy bukmacherów:

Mistrzowie MSI wykorzystali już margines błędu, bo raczej trzy porażki w tym sezonie nie pozwolą na top 2 ligi, a ma to to spore znaczenie, bo top 2 zaczyna od półfinału zaś top 4 od ćwierćfinałów, więc to jedna rywalizacja mniej. RNG jest w naprawdę niezłej formie i obecnie notują pięć zwycięstw z rzędu choć zdarzają im się lekkie wpadki jak przegrana mapa z najgorszą drużyną w lecie Team WE.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak w sobotę poprzeczka pójdzie bardzo wysoko do góry, bo JD Gaming obecnie wygląda na najmocniejszą drużynę w całym LPL i ostatnio w wielkim stylu pokonali Victory Five, a więc innego kandydata do wygrania całej fazy grupowej. Szybkie 2:0 w niecałe 61 minut, gdzie V5 nie miało żadnych okazji by zaskoczyć JD, a duet Hope i Missing pokazali, że mogą być najlepszym botlanem na świecie.

Na pewno czeka nas kawał dobrej Ligi Legend i każdy mały błąd będzie przekuwany w wielką przewagę w złocie, a może nawet i wygranie mapy. Jednak ja bym się nie zdziwił jak by było to kolejne 2:0 i to w stronę JD Gaming, gdzie ich wszyscy zawodnicy wyglądają trochę lepiej od zawodników RNG, a największa przewaga według mnie jest na górnej alejce, gdzie 369 powinien nie mieć problemów na Breathe. Do tego JD ma dużo więcej wyborów postaci, a w takich Bo3 to spory handicap i uważam, że na 75% to JD Gaming wygra tę serię.

SpotkanieTypKursBukmacher
RNG vs JD21.91LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Royal Never Give Up vs JD Gaming typ i analiza 30.07.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Creteil vs PSG typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Na koniec marca zdecydowałem się zajrzeć do francuskiej ligi LNH, w której od kilku ładnych lat nie było tak...

Typy na dzisiaj