Royal Never Give Up vs T1 typ i analiza 21.05.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Drugiego dnia rywalizacji w fazie rumble dojdzie do starcia tytanów i głównych kandydatów do zagrania w finale MSI, choć pierwszy dzień pokazał, że jest jeszcze przynajmniej jeden mocny pretendent do tego, lecz oczywiście do samego finału jeszcze długa droga i duże znaczenie może mieć rezultat w tabeli w obecnej fazie.

Royal Never Give Up vs T1 typ i analiza 21.05.2022r. - sobota.
Royal Never Give Up vs T1 typ i analiza 21.05.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania RNG vs T1.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie ekipy po fantastycznej pierwszej części turnieju (jedni i drudzy 6-0) w piątek musiały pierwszy raz doznać goryczy porażki i uznać wyższość G2 Esports tego dnia. Oczywiście te przegrane mocno komplikują sytuację w grupie, gdzie jeśli G2 wyszłoby z pierwszego miejsca to w półfinale zmierzyłyby się dwie azjatyckie drużyny.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Choć obie ekipy grają na tym turnieju bardzo dobrze i nie ma za bardzo do czego się przyczepić to jednak czegoś im brakuje. Wydaje mi się, że zarówno w Korei i Chinach trochę gorzej zrozumieli obecnie panującą metę i nie trafili z formą na ten turniej. Choć na słabsze ekipy w zupełności to wystarcza to G2 obnażyło ich słabości.

Jednak pod względem gry makro trzeba przyznać, że zarówno T1 jak i RNG wyglądają lepiej od G2 Esports i tutaj zdecydowanie najlepiej spisującą się drużyną jest właśnie ekipa z Korei. Dlatego też wydaje mi się, że w sobotę to oni wygrają, bo jeśli Chiny nie stworzą jakiś zagrożeń we wczesnej fazie gry to po prostu T1 będzie efektem kuli śnieżnej zdobywać przewagę w złocie i walki drużynowe będą wygrywać 'pojemnością kieszeni’. Na chwilę obecną dałbym 70/30 w stronę T1.

SpotkanieTypKursBukmacher
RNG vs T121.59Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Royal Never Give Up vs T1 typ i analiza 21.05.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Heretics vs Excel Esports typ i analiza 18.03.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy drugi weekend z europejskimi rozgrywkami LEC w grze League of Legends i w pierwszym tygodniu dostaliśmy...

Typy na dzisiaj