Royal Never Give Up vs T1 typ i analiza 21.10.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piątek rozegranie zostanie drugi ćwierćfinał i uczciwie trzeba przyznać, że najciekawszy ze wszystkich, bo nie dość, że będzie to rywalizacja chińskiego Royal Never Give Up z koreańskim T1 to jeszcze również będzie to rewanż za ostatni finał MSI, w którym chińska formacja wygrała 3:2.

Royal Never Give Up vs T1 typ i analiza 21.10.2022r. - piątek.
Royal Never Give Up vs T1 typ i analiza 21.10.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania RNG vs T1.

Aktualne kursy bukmacherów:

Trzykrotni mistrzowie MSI latem nie mają już tak dobrej passy, bo na turniej pojechali jako czwarty seed i sensacyjnie przegrali z koreańskim DRX, przez co musieli grać dwie dodatkowe best of five i choć ostatecznie do fazy grupowej awansowali to w tejże musieli uznać wyższość innej koreańskiej formacji – Gen.G choć pierwsze miejsce przegrali dopiero w dogrywce.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Koreańska formacja z kolei w pierwszym tygodniu dość sensacyjnie musiała uznać wyższość Fnatic, ale drugi to już popis ich gry i pewne zwycięstwo w grupie A z wynikiem 5-1 i zrobili to w naprawdę imponującym stylu, a szczególnie spotkania przeciwko obrońcom tytułu Edward Gaming wyglądały imponująco.

W fazie grupowej nie było niepokonanych ekip, ale z tych co wygrały swoje rywalizacje to T1 wyglądało zdecydowanie najlepiej. W pięciu ich wygranych mapach stracili łącznie zaledwie dwie wieże, a ich mapy nie trwały dłużej niż 26 minut. RNG z kolei szczególnie w drugim tygodniu wyglądało naprawdę słabo, gdzie cudem wygrali mapę na 100 Thieves czy dwukrotnie w 27 i 24 minuty przegrywali na Gen.G i według mnie jutro dostaną kolejną srogą lekcję, a T1 zrewanżuje się im wygrywając z handicapem -1.5 map na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
RNG vs T12 (-1.5 zabójstw)2.01Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Royal Never Give Up vs T1 typ i analiza 21.10.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj