Royal Never Give Up vs T1 typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kończymy turniej MSI, ale na koniec dostajemy prawdziwy hit, którym niewątpliwie będzie pojedynek drużyn z Chin i Korei. Oczywiście wszyscy eksperci przed startem turnieju stawiali tę dwójkę właśnie jako parę finałową, a my za to dostaniemy niesamowitą serię best of five, w której zwycięzca może być tylko jeden.

Royal Never Give Up vs T1 typ i analiza 29.05.2022r. - niedziela.
Royal Never Give Up vs T1 typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania RNG vs T1.

Aktualne kursy bukmacherów:

Trzeba uczciwie przyznać, że obie ekipy w pełni zasłużenie awansowały do wielkiego finału, bo były najlepsze w fazie rumble, a i w seriach Besto of Five pokazali, że w tym sezonie zdecydowanie górują nad drużynami z Europy czy Ameryki nie tracąc chociażby mapy i wygrywając w wielkim stylu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Będzie to dziwny finał, bo T1 zagra oczywiście z hali zaś rywale ze swojego gaming house, a to wszystko przez obostrzenia covidowe, lecz według mnie nie będzie miało to większego znaczenia. Wątpię w to by było 3-0 w którąkolwiek stronę, bo już w fazie rumble obie ekipy pokazały na co je stać i tam w bezpośrednich starciach było 1:1.

Jednak patrząc na przekrój całego turnieju to T1 było ekipą, która zdecydowanie najlepiej radziła sobie grając na mapie i powiększając przewagę w złocie bez ingerencji w zabijanie rywali, a według mnie będzie miało to kluczowe znaczenie. Jeśli drużyna z Chin nie będzie znajdowała korzystnych dla siebie map i nie da rady narzucić rywalom swojego stylu gry to po prostu okażą się gorsi i przed startem finału daję 70/30 w stronę T1.

SpotkanieTypKursBukmacher
RNG vs T121.67Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Royal Never Give Up vs T1 typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj