Royal Never Give Up vs Top Esports typ i analiza 12.02.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Bardzo ciekawa końcówka tygodnia w Chińskim LPL i dwa naprawdę duże szlagiery, a my zajmiemy się tutaj pojedynkiem dwóch wielkich organizacji choć jedna z nich znajduje się w małym dołku, a co ciekawe skład na ten sezon mają naprawdę imponujący.

Royal Never Give Up vs Top Esports typ i analiza 12.02.2022r. - sobota.
Royal Never Give Up vs Top Esports typ i analiza 12.02.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania RNG vs TES.

Aktualne kursy bukmacherów:

Royal Never Give Up nawet po zmianie na górnej alejce wyglądają naprawdę dobrze i obecnie znajdują się na drugim miejscu w LPL z wynikiem 5-1 i 11:5 w mapach, a przecież sezon rozpoczęli od porażki na FPX 1:2. Oczywiście nic się w ich stylu gry nie zmieniło i wciąż bardzo mocno polegają na wyforsowaniu do przodu dolnej alejki.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Top Esports przed tym sezonem zakontraktowali aż pięciu zawodników na zaledwie dwie pozycje i choć w Demacia Cup grał jeszcze Tian to od początku sezonu podstawowym leśnikiem jest Xiaopeng, zaś na górnej alejce rywalizację wygrywa Zoom. Oczywiście resztę uzupełnia Knight na środku, JackeyLove i Zhuo na dolnej alejce. Jednak cały skład na razie bardzo mocno zawodzi.

Nie wiem czy trzymanie Tiana na ławce jest dobrą decyzją, bo na razie Xiaopeng nie spełnia oczekiwań i właściwie tylko Knight i JackeyLove grają na poziomie tak dużej organizacji, a więc największe nazwiska w niej. Jedno trzeba im oddać, że przyparci do muru nie rezygnują i szukają proaktywnych zagrań. RNG również walki nie odmawia, a takie starcia są wybitnie prestiżowe i uznawane za wizytówkę LPL dlatego na pierwszej mapie na 80% powinno być więcej niż 26 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
RNG vs Top EsportsOver 26.5 zabójstw 1 mapa1.84STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Royal Never Give Up vs Top Esports typ i analiza 12.02.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj