Ruch Chorzów (K) vs Galiczanka Lwów (K) typ i analiza 23.12.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piątek zakończymy 2022 rok w rozgrywkach PGNiG Superligi kobiet, choć ta przerwa nie będzie zbyt długa, bo wrócą do gry na koniec pierwszego tygodnia nowego roku, więc przed paniami dwa tygodnie odpoczynku i dalsza walka o ligowe punkty, a w wypadku gospodyń o pierwsze punkty w tym sezonie.

Ruch Chorzów (K) vs Galiczanka Lwów (K) typ i analiza 23.12.2022r. - piątek.
Ruch Chorzów (K) vs Galiczanka Lwów (K) typ i analiza 23.12.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Chorzów vs Lwów.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.40 – 12.00 – 1.41 (Fortuna),
  • 3.80 – 11.00 – 1.40 (STS),
  • 3.90 – 11.00 – 1.38 (Betclic).

Jeśli Chorzowianki przegrają te spotkanie to już na 80%% będą mogły przygotowywać się do rundy przegranych, ale jednak by mieć tam jakiekolwiek szanse muszą zacząć punktować już teraz i choć było bardzo blisko w spotkaniach z Jarosławem czy Koszalinem, ale ostatecznie w końcówce lepsze okazywały się te bardziej doświadczone zespoły.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Galiczanka może wielkiego doświadczenia w PGNiG Superlidze kobiet nie ma, ale za to jako klub ma jedne z większych w lidze szczególnie jeśli chodzi o europejski handball i choć weryfikacja z najlepszymi polskimi klubami była dość okrutna to jednak na te 'ogony ligi’ skład zespołu z Lwowa do tej pory wystarczał.

Młode Diana Dmytryshyn, Mariana Markevycha, Kateryna Kozak czy Tetiana Poliak bardzo mocno walczą o angaż w tych naszych topowych drużynach, a kto wie może i w jakimś europejskim średniaku. Z kolei w Chorzowie choć mamy już połowę sezonu to wciąż szukają tego trzonu zespołu i w tym sezonie zagrało aż 18 zawodniczek z pola (w Galiczance zaledwie 12) i Ruch może być groźny, ale dopiero w drugiej fazie sezonu tutaj niestety przegrają minimum trzema trafieniami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Chorzów vs Lwów2 (-2.5)1.81Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Ruch Chorzów (K) vs Galiczanka Lwów (K) typ i analiza 23.12.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj