Sacramento Kings vs Denver Nuggets typ i analiza 29.12.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W ostatnich tygodniach dzieją się wielkie rzeczy w NBA i jednym z głównych autorów takich jeśli chodzi o indywidualne statystyki jest Nikola Jokić z Denver Nuggets, który tej nocy powalczy o swoje piąte triple double w samym grudniu, a oczywiście zagrają 'spotkanie rewanżowe’ z Królami z Sacramento.

Sacramento Kings vs Denver Nuggets typ i analiza 29.12.2022r. - czwartek.
Sacramento Kings vs Denver Nuggets typ i analiza 29.12.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Kings vs Nuggets.

Aktualne kursy bukmacherów:

Gospodarze rozgrywają naprawdę dobry sezon i obecnie zajmują bardzo wysokie siódme miejsce, a przecież drużyna ta nie pojawiła się w fazie Play Off od sezonu 2005-2006, gdzie zajęli ósme miejsce na zachodzie choć teraz przy kontuzji ich lidera Sabonisa na pewno będzie ciężko im o kolejne zwycięstwa, bo Litwin w grudniu też był w wielkiej formie, gdzie w 11 spotkaniach trzykrotnie notował potrójną zdobycz i sześciokrotnie podwójną.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak to na innego europejskiego zawodnika będą zwrócone oczy bo Serb Nikola Jokic w grudniu gra na kosmicznym poziomie utrzymując średnie 29.2 pkt 12.8 zbiórek i 10.3 asyst na mecz, a jego Nuggets ma 8 wygranych z 12 spotkań co pozwoliło im przesunąć się na pierwsze miejsce w konferencji zachodniej.

Bez Sabonisa na parkiecie będzie bardzo ciężko Królom zatrzymać Serba i choć Jokić wczoraj był mniej widoczny to i tak zagrał na poziomie 20/9/11 ocierając się o kolejne triple double. W ogóle całe Nuggets wczoraj zagrało dość przeciętnie, a przecież wygrali te spotkanie siedmioma oczkami i jeśli dziś bardziej zdominują tablice co powinni zrobić znów powtórzą taki wynik.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kings vs Nuggets2 (-6.5)2.50STS

3 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Sacramento Kings vs Denver Nuggets typ i analiza 29.12.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj