Saigon Buffalo vs Istanbul WildCats typ i analiza 30.09.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Wczesnym piątkowym porankiem ewentualnie późną nocą zostanie rozegrana końcówka pierwszego dnia w fazie Play In w mistrzostwach świata, a to wszystko przez strefę czasową, bo turniej rozgrywany będzie w Ameryce Północnej. Na koniec tego dnia organizatorzy dali dwa naprawdę ciekawe pojedynki i tutaj będzie pierwszy z nich.

Saigon Buffalo vs Istanbul WildCats typ i analiza 30.09.2022r. - piątek.
Saigon Buffalo vs Istanbul WildCats typ i analiza 30.09.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Buffalo vs WildCats.

Aktualne kursy bukmacherów:

Saigon Buffalo to oczywiście reprezentanci VCS, a więc regionu wietnamskiego choć tam musieli uznać wyższość GAM Esports, które wywalczyło bezpośrednia awans do mistrzostw świata, a same Byki w sezonie prócz jednej best of five wygranej na GAM nie grali zbyt dobrze, ale jak na Wietnam przystało gry były bardzo krwawe.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Istanbul Wildcats to zespół, który reprezentuje region turecki i tu doszło do sporej sensacji, bo NARS Turkey mające po fazie grupowej 17-1 sensacyjnie przegrało w półfinale na Fenerbache Esports, które rzutem na taśmę z wynikiem 7-11 weszło do play offów, a potem w finale zagrozili Istambułowi przegrywając 2-3, a sam region w tym sezonie był niezwykle zwariowany.

Obie ekipy nie miały szczęścia w losowaniu, bo trafiając do grupy z RNG, DRX i MAD jesteś skazany na walkę o maksymalnie czwarte miejsce, ale pierwsze spotkanie w best of five będzie na jedną z tych ekip, więc szanse na wyjście z grupy są naprawdę minimalne, ale z drugiej strony fajnie, że te ultraofensywne ekipy trafiły na mocnych przeciwników, bo można liczyć na akcję od początku i w ich bezpośrednich spotkaniach spodziewam się sporo zabójstw minimum 29 na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Buffalo vs WildCatsover 28.5 zabójstw2.03STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Saigon Buffalo vs Istanbul WildCats typ i analiza 30.09.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj