San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers typ i analiza 27.10.2021r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

NBA się nie zatrzymuje i dzisiejszej nocy czeka nas kolejne pięć pojedynków, a niewątpliwie jednym z ciekawszych spotkań będzie mecz SAS przeciwko LAL i choć nie są to te dawne wojny, w których naprzeciwko siebie stawali Duncan, Parker, Ginobili z Kobe, Shaqiem czy Gasolem, ale jednak te organizacje wciąż budzą respekt.

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers typ i analiza 27.10.2021r. - środa.
San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers typ i analiza 27.10.2021r. – środa.

Typ i analiza spotkania SAS vs LAL.

Los Angeles Lakers dwa dni temu odnieśli premierowe zwycięstwo w tym sezonie i tu wielka zasługa Carmelo Anthonego, który rzucił aż 28 oczek, ale i Russell Westbrook już zagrał na 'jakimś’ poziomie zdobywając 13 punkty i dodając 13 asyst oraz 7 zbiórek. Jednak jeszcze sporo wody upłynie by te wszystkie trybiki chodziły płynnie.

San Antonio Spurs niestety jest daleko od swoich lat świetności i w tym sezonie będzie im nawet ciężko powalczyć o Play Offy, bo z klubu odeszli Mills, DeRozan, Gay, ale również dołączyli MCDermott, T.Young czy Forbes. We własnej hali mogą naprzykrzyć życia wszystkim drużynom, ale ogólnie będzie im ciężko walczyć nawet o top 10 zachodu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak skupmy się na tym co jest tu i teraz, a teraz Lakers nie ma jeszcze drużyny, a zlepek zawodników z wielkimi umiejętnościami. Do tego nie wiadomo czy dziś zagra Lebron James, a nawet z nim w składzie przeciwko dobrze zorganizowanej drużynie jaką jest SAS wygrać im będzie bardzo trudno, ale lepiej zagrać bezpieczniejszą opcję +5.5 punktu na gospodarzy z prognozą 70%.

SpotkanieTypKursBukmacher
SAS – LAL1 (+5.5)1.75STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers typ i analiza 27.10.2021r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj