San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers typ i analiza 27.10.2021r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

NBA się nie zatrzymuje i dzisiejszej nocy czeka nas kolejne pięć pojedynków, a niewątpliwie jednym z ciekawszych spotkań będzie mecz SAS przeciwko LAL i choć nie są to te dawne wojny, w których naprzeciwko siebie stawali Duncan, Parker, Ginobili z Kobe, Shaqiem czy Gasolem, ale jednak te organizacje wciąż budzą respekt.

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers typ i analiza 27.10.2021r. – środa.

Typ i analiza spotkania SAS vs LAL.

Los Angeles Lakers dwa dni temu odnieśli premierowe zwycięstwo w tym sezonie i tu wielka zasługa Carmelo Anthonego, który rzucił aż 28 oczek, ale i Russell Westbrook już zagrał na 'jakimś’ poziomie zdobywając 13 punkty i dodając 13 asyst oraz 7 zbiórek. Jednak jeszcze sporo wody upłynie by te wszystkie trybiki chodziły płynnie.

San Antonio Spurs niestety jest daleko od swoich lat świetności i w tym sezonie będzie im nawet ciężko powalczyć o Play Offy, bo z klubu odeszli Mills, DeRozan, Gay, ale również dołączyli MCDermott, T.Young czy Forbes. We własnej hali mogą naprzykrzyć życia wszystkim drużynom, ale ogólnie będzie im ciężko walczyć nawet o top 10 zachodu.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Jednak skupmy się na tym co jest tu i teraz, a teraz Lakers nie ma jeszcze drużyny, a zlepek zawodników z wielkimi umiejętnościami. Do tego nie wiadomo czy dziś zagra Lebron James, a nawet z nim w składzie przeciwko dobrze zorganizowanej drużynie jaką jest SAS wygrać im będzie bardzo trudno, ale lepiej zagrać bezpieczniejszą opcję +5.5 punktu na gospodarzy z prognozą 70%.

SpotkanieTypKursBukmacher
SAS – LAL1 (+5.5)1.75STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers typ i analiza 27.10.2021r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj