SC Magdeburg vs Leipzig Typ i analiza 26.09.2021 – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Sezon w pełni również w Bundeslidze i w piątej kolejce będzie kilka naprawdę ciekawych pojedynków, a jednym z nich zdecydowanie będzie ten, który tu opiszę czyli pojedynek dwóch polaków Piotrka Chrapkowskiego i Macieja Gębali.

SC Magdeburg vs Leipzig Typ i analiza 26.09.2021 – niedziela.

Typ na spotkanie SC Magdeburg vs Leipzig

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.23 – 11.50 – 5.70 (Fortuna),
  • 1.22 – 13.00 – 6.00 (STS),
  • 1.21 – 11.00 – 6.30 (LvBet).

Magdeburg sezon rozpoczęło z wysokiego C i obecnie znajduje się na drugim miejscu w tabeli z kompletem zwycięstw. Nic dziwnego, bo przed sezonem utrzymali trzon zespołu i jeszcze udało się im wzmocnić m.in Phillipem Weberem właśnie z Leipzig, a ciekawym transferem również jest Smits z Holstebro. Na walkę o tytuł mistrza Niemiec chyba jeszcze nie są gotowi, ale według mnie realnie mogą pokusić się nawet o drugie miejsce w tabeli.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Aspiracje do czołowej piątki swego czasu również mieli goście tego spotkania, ale chyba pandemia mocno zredukowała te plany, bo Leipzig przed sezonem straciło ww. Webera, ale również Pieczkowskiego czy Larsena. Owszem zrobili kilka transferów, ale jedynie Ernst i Ivić mogą realnie pomóc tej ekipie.

W maju Magdeburg dość sensacyjnie przegrał we własnej hali z Leipzig, ale nie wpłynęło to ostatecznie na tabelę i skończyli sezon na podium Bundesligi. Jednak z początku sezonu z pełnym składem gospodarzy ciężko sobie wyobrazić podobny scenariusz szczególnie, że rozpoczęli sezon naprawdę mocnym akcentem co pokazała wyjazdowa wygrana z Lowen. Według mnie będzie to dość jednostronne widowisko i na koniec Magdeburg wygra spokojnie różnicą ponad 5 bramek z 75% prognozą na ten typ.

SpotkanieTypKursBukmacher
Sc Magdeburg – Leipzig1 (-4.5)1.97STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

SC Magdeburg vs Leipzig Typ i analiza 26.09.2021 – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers typ i analiza 27.10.2021r. – środa.

NBA się nie zatrzymuje i dzisiejszej nocy czeka nas kolejne pięć pojedynków, a niewątpliwie jednym z ciekawszych spotkań będzie...

Typy na dzisiaj