Serbia vs Polska typ i analiza 03.12.2021r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście nie mogło zabraknąć inauguracyjnego spotkania Biało-Czerwonych na mistrzostwach świata w Hiszpanii i już na starcie nasze dziewczyny rozegrają jeden z małych finałów, bo niezwykle ważny mecz dla przebiegu całego turnieju z reprezentacją Serbii.

Serbia vs Polska typ i analiza 03.12.2021r. - piątek.
Serbia vs Polska typ i analiza 03.12.2021r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Serbia vs Polska.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.85 – 8.00 – 2.45 (Fortuna),
  • 1.85 – 8.00 – 2.45 (STS),
  • 1.96 – 7.90 – 2.30 (LvBet).

Oczywiście nasze reprezentantki trafiły do grupy B, a oprócz nich i Serbek są tu jeszcze Rosjanki i reprezentantki Kamerunu. Choć bukmacherzy wciąć minimalnie więcej szans dają zespołowi z Bałkanów to ja patrząc na składy wcale nie byłbym aż takim entuzjastą, bo Serbia dość mocno przebudowuje skład i jest to normalne po sezonie w trakcie którego zostały rozgrywane Igrzyska Olimpijskie. Ze starej gwardii zostały Lisevic, Stolijkovic, Radojevic, Janjusevic czy Risovic i te wszystkie zawodniczki mają ponad 50 spotkań w kadrze, cała reszta, a więc 13 zawodniczek nie ma więcej niż 25 spotkań, z czego aż sześć ma poniżej 10 meczów w tym są na tym turnieju trzy debiutantki w kadrze.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Polki pod wodzą Arne Senstada na turniej udały się też w relatywnie młodym składzie, bo tylko Achruk, Malickiewicz i Gęga są po trzydziestce to jednak te młodsze zawodniczki jak Płaczek, Szarawaga, Roszak czy Kobylińska w kadrze są już trochę ograne i do tego etatowo grają w Europie ze swoimi klubami, więc tu na pewno przewaga będzie po stronie Polek.

Polki na pewno mają dużo mocniejszą pierwszą szóstkę, a duże wrażenie robi rozegranie Kobylińska -Roszak/Achruk-Rosiak/Gęga. Do tego bramkarki oraz skrzydłowe powiedziałbym, że są bardzo porównywalne do tych, które zagrają w Serbii, a Płaczek w bramce może zrobić nawet większą różnicę niż Risovic/Graovac. Według mnie te kursy są zdecydowanie źle wystawione, bo przed meczem dałbym 60-40 na korzyść Polek, a więc value na ten mecz jest spore.

SpotkanieTypKursBukmacher
Serbia – Polska22.60Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Serbia vs Polska typ i analiza 03.12.2021r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj