Serbia vs Polska typ i analiza 08.09.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Polska reprezentacja na koniec fazy grupowej zmierzy się z Serbią, która jako jedyna jest niepokonana w grupie D i pewnie zmierza do wygrania jej, ale również jest jednym z wielkich kandydatów do medalu, a nawet złota. Z kolei my po cichu wyrastamy na czarnego konia turnieju i grupę zakończymy nie niżej niż na trzecim miejscu, a jakbyśmy sensacyjnie pokonali Serbów byśmy ją nawet wygrali.

Serbia vs Polska typ i analiza 08.09.2022r. - czwartek.
Serbia vs Polska typ i analiza 08.09.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Serbia vs Polska.

Aktualne kursy bukmacherów:

Serbowie wręcz demolują swoich kolejnych rywali, gdzie po czterech zwycięstwach mają aż 78 punktów zdobytych więcej od oponentów, co daje średnią 19.5 z kolejnych zwycięstw i oczywiście tu kapitalnie dyryguje grą Nikola Jokićm czyli podwójny MVP ligi NBA ostatnich dwóch sezonów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Polacy z kolei wygrali trzy z czterech spotkań i trzeba przyznać, że sytuacja w grupie D jest dość sensacyjna, bo nikt nie stawiał nas w roli faworytów do wyjścia z grupy, a my nawet powalczymy o wygranie jej choć to będzie bardzo ciężkie, bo uważam, że mamy trochę szczęścia w tym turnieju i w kluczowych momentach wpadają nam tak niesamowite rzuty, że po prostu te szczęście kiedyś musi nas opuścić.

Jutro zmierzymy się z problemem o nazwie Nikola Jokić i będzie to życiowe wyzwanie dla Aleksandra Balcerowskiego oraz Dominika Olejniczaka by zatrzymać tę maszynę, która nie tylko zdobywa punkty oraz zbiera na potęgę, ale również potrafi rozegrać. Na tym turnieju żadni wysocy nawet nie byli blisko by zatrzymać Jokicia i wątpię w to by nasi młodzi centrzy podołali temu zadaniu. Uważam, że jutro Serbowie będą o klasę lepsi i wygrają szesnastoma punktami na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Serbia vs Polska1 (-15.5 pkt)1.85BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Serbia vs Polska typ i analiza 08.09.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj