SK Gaming Prime vs Instanbul WildCats typ i analiza 25.04.2023r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Choć skończyły się już wszystkie najważniejsze rozgrywki w grze League of Legends to w Europie rozgrywany jest turniej EMEA Masters, a więc dawne EU Master i we wtorek oraz środę zostaną rozegrane półfinały turnieju i niestety zabraknie w nich formacji z Ultraligi choć konkurencja w tym sezonie była wyjątkowo duża.

SK Gaming Prime vs Instanbul WildCats typ i analiza 25.04.2023r. - wtorek.
SK Gaming Prime vs Instanbul WildCats typ i analiza 25.04.2023r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania SK Gaming vs WildCats.

Aktualne kursy bukmacherów:

Poziom mocno się zwiększył głównie przez dodanie do turnieju tureckiej ligi TCL, ale również pojawiła się Arabska liga i widać było, że szczególnie WildCats, a więc formacja, która jeszcze niedawno występowała w największych światowych turniejach będzie tu realnym wyzwaniem dla typowo europejskich formacji.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

SK Gaming Prime mimo, że zameldowało się w półfinale EMEA Masters to wcale nie rozgrywa wybitnego turnieju i mieli sporo szczęścia zarówno w grupie, gdzie dwukrotnie musieli uznać wyższość Team GO, a po fazie grupowej zakończonej wynikiem 3-3 trafili na Macko Esports, które dość sensacyjnie wygrało grupę B, ale faza Play off to były za wysokie progi.

Istanbul WildCats już dość mocno sprawdziło się na tym turnieju, bo na początku wygrali grupę A zwaną również grupą śmierci, z której nieprzypadkowo również Heretics Academy znalazło się w tej fazie turnieju, a potem już w Play offach ograli innych faworytów – mistrzów Francji LDLC OL, a wiele osób typowało właśnie tę parę na finał całego EMEA. Myślę, że SK Gaming to przynajmniej poziom niżej przeciwnik i nawet obstawiam tu 3:0 dla zespołu z Turcji, ale bezpieczniej dam -1.5 map w ich stronę.

SpotkanieTypKursBukmacher
SK Gaming Prime vs Instanbul Wildcats2 (-1.5 map)1.96STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

SK Gaming Prime vs Instanbul WildCats typ i analiza 25.04.2023r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj