SK Gaming vs Astralis typ i analiza 13.03.2023r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W ten weekend rozpoczęliśmy wiosenny split w europejskiej lidze LEC i oczywiście chodzi o grę League of Legends. Przed rokiem 2023 mieliśmy sporą rewolucję w rozgrywkach, bo dodano zimowy split, w którym zgodnie z oczekiwaniami wygrał zespół G2, ale zarówno SK jak i Astralis wyglądali w nim naprawdę dobrze.

SK Gaming vs Astralis typ i analiza 13.03.2023r. - poniedziałek.
SK Gaming vs Astralis typ i analiza 13.03.2023r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania SK vs Astralis.

Aktualne kursy bukmacherów:

SK Gaming tamten split skończyło na czwartym miejscu, a przecież byli typowani do jednych z kandydatów, którzy nawet nie wejdą do ósemki. Mało tego na wiosnę już wygrali dwa spotkania i ich zgranie oraz walki drużynowe wyglądają fantastycznie, a szczególnie Sertuss i Markoon są w naprawdę wysokiej formie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Astralis z kolei było typowane na najgorszą drużynę w lidze, a udało im się awansować do najlepszej ósemki i to kosztem legendernego Fnatic. Na wiosnę postanowili jednak wymienić Dajora na Lidera, a więc zawodnika znanego z bardzo agresywnego stylu gry i już w pierwszym wygranym spotkaniu na KOI pokazał, że będzie on wzmocnieniem formacji.

Jednak drugiego dnia sprawili jeszcze większą sensację, bo pokonali mistrzów zimowego splitu – G2 Esports i właśnie Lider był jednym z ojców tego sukcesu. Obie formacje podejdą do tego spotkania z wynikami 2-0 i jeszcze dwa miesiące temu uznałbym to za wielką sensację, ale teraz nawet nie jestem mocno zdziwiony i jednych oraz drugich stać na to by zamieszać w stawce LEC. Jednak sam początek sezonu oceniam jako lepszy w wykonaniu SK ich zgranie ociera się o perfekcje, a Astralis trochę tą drugą wygraną dostali w prezencie przez draft G2 i w tym meczu typuje 70-30 w stronę SK.

SpotkanieTypKursBukmacher
SK Gaming vs Astralis11.60Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

SK Gaming vs Astralis typ i analiza 13.03.2023r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj