SK Gaming vs Astralis typ i analiza 24.06.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zaczynamy drugi tydzień w LECu i po super weeku wszyscy fani Ligi Legend na pewno nie mogli doczekać się powrotu tych rozgrywek choć na start przygotowałem spotkanie tych drużyn, które raczej nic wielkiego w letnim splicie nie osiągną choć na pewno trzeba będzie zwrócić uwagę szczególnie na Astralis.

SK Gaming vs Astralis typ i analiza 24.06.2022r. - piątek.
SK Gaming vs Astralis typ i analiza 24.06.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania SK vs Astralis.

Aktualne kursy bukmacherów:

SK Gaming wygrało na inaugurację z Team BDS, a potem przyszły dwie dość gładkie przegrane na MAD Lions oraz Fnatic i ogólnie w super weeku zaprezentowali się naprawdę słabo, bo również ta pierwsza wygrana była dzięki kradzieży Barona Nashora i ogólnie rywale właściwie sprezentowali im ją.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Astralis z kolei z tych ekip, które powinny być z dołu tabeli zaprezentowali się zdecydowanie najlepiej i choć na inaugurację przegrali z niesamowitym G2 Esports to potem jednak bardzo gładko ograli Team BDS oraz Misfits Gaming i pokazali, że nowe nabytki wnoszą ich na zdecydowanie inny poziom niż prezentowali wiosną.

Widać, że drużyna Astralis świetnie się dogaduje i najważniejsze, że Kobbe odżył przy nowym wspierającym JeongHoonie, a wiadomo że strzelcem jest naprawdę bardzo dobrym i teraz to udowadnia i tutaj będzie zdecydowanie największa, ale również wydaje mi się że i na środkowej alejce mają lepszego zawodnika, a w lesie i na górnej alejce również wcale nie odstają od rywali. Nie wiem czemu po super weeku kursy są 50-50, bo według mnie powinno być z 75-25 w stronę Astralis.

SpotkanieTypKursBukmacher
SK Gaming vs Astralis21.90LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

SK Gaming vs Astralis typ i analiza 24.06.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj