SK Gaming vs Astralis typ i analiza 26.02.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Astralis w tym tygodniu mogłoby liczyć nawet na 2-0 jakby szczęście dopisało, ale wiadomo, że ten plan już legł w gruzach po przegraniu na BDS, a wydaje się, że na chwilę obecną SK Gaming będzie dla nich jeszcze większym wyzwaniem, więc raczej skończy się jak zwykle.

SK Gaming vs Astralis typ i analiza 26.02.2022r. - sobota.
SK Gaming vs Astralis typ i analiza 26.02.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania SK Gaming vs Astralis.

Aktualne kursy bukmacherów:

Mówi się, że z Astralis ciężko, ale jednak się wygrywa i coś w tym jest, bo w Spring Splicie obecnego sezonu zagrali z osiem bardzo wyrównanych gier, w których mogli wyjść nawet górą, a obecnie notują najgorszy bilans w lidze, a ich wynik to 2-12 i są pierwszą ekipą, która definitywnie pożegnała się z szansami na Play Offy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Na które nadzieję wciąż mają kibice SK Gaming, choć wczorajsza porażka na Vitality dość mocno je zredukowała. Ogólnie gra ta była również bardzo dziwna i jeśli przeciągnęłaby się jeszcze z pięć minut to myślę, że SK podobnie jak Misfits z G2 odwróciłoby losy tego spotkania, ale jednak trochę do tego zabrakło.

SK Gaming w ostatnich dwóch tygodniach wyglądało naprawdę dobrze i wczorajsza porażka wcale tego nie zmienia, bo w końcu przegrali na skład naszpikowany gwiazdami, a sam mecz był naprawdę wyrównany. Astralis choć ma przebłyski dobrej gry to jednak te karygodne błędy trafiają im się praktycznie w każdym spotkaniu i solidne SK dziś ten mecz na 80% szans wygra.

SpotkanieTypKursBukmacher
SK Gaming – Astralis11.68STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

SK Gaming vs Astralis typ i analiza 26.02.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj