SK Gaming vs Astralis typ i analiza 29.07.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jeszcze trzy tygodnie zmagań w fazie grupowej europejskiej ligi LEC i już można stwierdzić, że czeka nas pasjonująca walka o awans do play offów, gdzie między czwartą, a dziewiątą ekipą w lidze są tylko dwie wygrane różnicy, więc tabela jeszcze może wywrócić nam się do góry nogami.

SK Gaming vs Astralis typ i analiza 29.07.2022r. - piątek.
SK Gaming vs Astralis typ i analiza 29.07.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania SK vs Astralis.

Aktualne kursy bukmacherów:

SK Gaming jeszcze niedawno znajdowali się na samym dole tabeli, ale od dwóch tygodni wrzucili wyższy bieg i ich gra naprawdę może się podobać, gdzie przejechali się po G2 Esports, Excel Esports i Team BDS oraz bardzo mocno powalczyli z MAD Lions, które znajduje się obecnie w bardzo wysokiej formie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Astralis z kolei po świetnym starcie, gdzie mieli nawet 3-1 trochę osiedli na laurach i potem było zaledwie 2-5 w tym ostatnia wygrana na najsłabszą drużynę w lidze Team BDS. Można powiedzieć, że Astralis nie gra źle, ale pod względem makro gry na mapie są dużo słabsi od tych najlepszych ekip, które bez problemu je pokonują.

SK Gaming też nie ma jakiegoś genialnego makro, ale pod tym względem wyglądają dużo lepiej od Astralis i Team BDS, a to spora przewaga, bo jeśli Astralis nie znajdzie sobie przewag we wczesnej fazie gry to z każdą minutą SK Gaming powinno znajdować delikatne przewagi na mapie, które będą przekuwać w przewagę w złocie, a w konsekwencji w lepsze itemy i zamknięcie gry dlatego też daję tu 70/30 w stronę SK.

SpotkanieTypKursBukmacher
SK vs Astralis11.94BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

SK Gaming vs Astralis typ i analiza 29.07.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj