SK Gaming vs Fnatic typ i analiza 06.02.2023r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jutro zakończy się pierwsza faza zimowego sezonu w lidze LEC i oczywiście chodzi o grę League of Legends, a przed tym dniem w kwestii awansu zostały trzy niewiadome i jedną z nich jest dość sensacyjnie zespół Fnatic, który przecież buńczucznie zapowiadał walkę o wygranie splitu, a obecnie stoi nad przepaścią.

SK Gaming vs Fnatic typ i analiza 06.02.2023r. - poniedziałek.
SK Gaming vs Fnatic typ i analiza 06.02.2023r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania SK vs Fnatic.

Aktualne kursy bukmacherów:

SK Gaming z kolei dość niespodziewanie bez większych problemów wywalczyło sobie awans do drugiej rundy i mało tego może powalczyć nawet o top 3 tej fazy zimowego splitu. Trzeba im oddać, że grają z bardzo dużą fantazją i nie boją się podejmować walk drużynowych choć tak naprawdę ich siła to środkowe i późniejsze etapy gry.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Fnatic to z kolei zdecydowanie największe rozczarowanie tego splitu i bardzo prawdopodobne, że z tak fatalną grą jak wczoraj przeciwko Astralis, gdzie typowana do bycia jedną z najgorszych lub najgorszą ekipą AST w 27 minut zamyka spotkanie, a duet Kobbe & JeongHoon demolują duet Rekkles & Rhuckz pokazuje, że Fnatic naprawdę może nie wejść dalej.

Właśnie powrót Rekklesa wydaje się być największym problemem Fnatic, bo miał znów świecić, a jest obecnie najgorszym ADC w lidze, a jutro zmierzy się z Exakickiem, więc obecnie jednym z lepszych strzelających, który w tym sezonie przeciwko każdemu rywalowi był do przodu do 15 minuty i to o prawie 20 minionów, a w dodatku zadaje średnio prawie 100 dmg więcej od Rekklesa i najważniejsze dużo lepiej czuje obecną metę w grze i według mnie jest tu aż 75-25 w stronę SK.

SpotkanieTypKursBukmacher
SK vs Fnatic11.90LvBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

SK Gaming vs Fnatic typ i analiza 06.02.2023r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj