SK Gaming vs Fnatic typ i analiza 11.02.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne spotkanie, w którym raczej większych emocji nie uświadczymy, ale zawsze można wycisnąć inne alternatywne typy i tutaj również dopatrzyłem się przyjemnego value, a dokładniej o tym w dalszej części analizy spotkania, w którym murowanym faworytem jest Fnatic.

SK Gaming vs Fnatic typ i analiza 11.02.2022r. - piątek.
SK Gaming vs Fnatic typ i analiza 11.02.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania SK vs Fantic.

Aktualne kursy bukmacherów:

Jeśli można by było postawić kogoś w gronie drużyn grających na podobnym poziomie do Astralis niewątpliwie byłoby to SK Gaming i ich przedostatnie miejsce po dziewięciu spotkaniach nie powinno dziwić, bo grają fatalnie i do dziś nie wiem jakim cudem prócz ww. Astralis pokonali jeszcze bardzo dobre MAD Lions.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Fnatic jak to Fnatic może zmieniać skład, ale nie zmieni swojej tożsamości na rifcie i to kolejny szalony sezon w ich wykonaniu choć w ostatnich tygodniach dość słodko-gorzki, bo z 5-0 zrobiło się zaledwie 6-3, a ta różnica szczególnie przeciw Rogue była dość zauważalna, a więc mają nad czym pracować.

Jednak coś innego przykuło moją uwagę i jest to linia u/o zabójstw na to spotkanie, a 25.5 wydaje się być relatywnie niską linią szczególnie, że Fnatic zaczyna z każdym tygodniem grać bardziej agresywnie, a i szczególnie w ostatnim tygodniu SK nie stroniło od walki. Nowy patch raczej jakiś istotnych zmian nie przyniesie, więc można śmiało brać pod uwagę wyniki z tego 12.2, a on był dużo ofensywniejszy niż 12.1 i dziś 26 zabójstw zobaczymy na 70%.

SpotkanieTypKursBukmacher
SK Gaming vs FnaticOver 25.51.86STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

SK Gaming vs Fnatic typ i analiza 11.02.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj