SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 14.08.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Ostatni typ na niedzielę, ale oczywiście nie najgorszy, a nawet powiedziałbym, że najlepszy będzie dotyczyć drużyny, która jako pierwsza na świecie zapewniła sobie awans na Mistrzostwa Świata – G2 Esports i na koniec fazy grupowej zagrają z SK Gaming, które żegna się z sezonem.

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 14.08.2022r. - niedziela.
SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 14.08.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania SK vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

SK Gaming po wczorajszej porażce na Excel Esports kompletnie pogrzebała swoje szanse na awans do Play offów, a z racji braku punktów z wiosny kończą sezon już dziś i na pewno dla nich to spore rozczarowanie i nieuniknione zmiany w sezonie 2022/2023 choć parę gier mieli na naprawdę wysokim poziomie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

G2 Esports z kolei wczoraj po wygraniu, a raczej rozjechaniu Misfits jako pierwsze zapewniło sobie awans na Mistrzostwa Świata z racji punktacji, w której już nikt ich nie przegoni, bo skończą nie niżej niż na drugim miejscu w obecnym sezonie i będą w niej na pierwszym miejscu, a więc dziś wyczuwam trochę luzu z racji tego sukcesu.

Skoro SK Gaming już jest po sezonie, a G2 Esports i tak rozpocznie Play offy z komfortowej pozycji, więc dzisiaj obie ekipy mogą trochę wrzucić na luz i czasem nawet uciec się do komfortowych wyborów niekoniecznie będących w mecie, a i spróbować dużo ofensywniejszych zagrań niż zazwyczaj i według mnie na 90% zobaczymy tutaj ponad 29 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
SK Gaming vs G2 Esportsover 29.5 zabójstw2.46STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 14.08.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj