SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat na Rifcie. W dodatku spotkania przeciwko SK Gaming historycznie zawsze miały swój dodatkowy smaczek.

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. - piątek.
SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania SK vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

G2 Esports po najgorszym sezonie w historii organizacji przeszło przebudowę i w składzie ostali się tylko Jankos i Caps. Najciekawsze jest to, że nie postawili na jakieś wielkie gwiazdy, a raczej prócz Broken Blade na zawodników prawie anonimowych jak Targamas, który grał do tej pory w ligach regionalnych i Flakked podobnie jak wspierający, ale z jeszcze mniejszym doświadczeniem.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W legendarnej już organizacji SK Gaming nie doszło do wielu zmian, ale wymieniono środkową alejkę i gra tam teraz Sertuss, a więc były zawodnik AGO Rogue, a w lesie zobaczymy Giliusa. Śmiało można powiedzieć, że kolejną z wielkich legend europejskiej Ligi Legend, choć bez większych sukcesów na scenie międzynarodowej.

Gilius zawsze przeciwko G2 Esports grał swojego rodzaju honorówkę, bo chciał pokazać, że ksywka którą sam sobie nadał 'God Gilius’ jest właściwa, a jak nie przeciw najlepszej formacji to przeciw komu? Do tego SK sezon rozpoczęło w fajnym ofensywnym stylu i nawet jak w spotkaniu z Rogue nie przeniosło się to na wynik zabójstw to już z G2 będzie wyglądało, bo u nich jedno się nie zmieniło – idą do końca, a do tego jeszcze nie są tak zgrani jak poprzednia paczka i dlatego widzę tu nawet 30 zabójstw na 65% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
SK vs G2Over 29.5 zabójstw2.55STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj