SK Gaming vs Misfits typ i analiza 25.06.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście również zajrzymy do LEC, gdzie w sobotę zakończymy drugi tydzień zmagań, a ja standardowo będę męczył spotkania SK Gaming i te słowo męczył jest tu kluczowe, bo naprawdę ciężko ogląda się spotkania w ich wykonaniu, a tu na dodatek dostajemy równie słabe Misfits.

SK Gaming vs Misfits typ i analiza 25.06.2022r. - sobota.
SK Gaming vs Misfits typ i analiza 25.06.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania SK vs Misfits.

Aktualne kursy bukmacherów:

W piątek SK Gaming przegrało na Astralis i pisałem analizę do tego typu, który okazał się jak najbardziej trafiony i sami zawodnicy zagrali naprawdę fatalną mapę, w której wydraftowali kompozycję pod bardzo późny etap gry, a przez prawie całą mapę forsowali niezrozumiałe walki, które ostatecznie okazały się deską grobową.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Misfits z kolei zaliczyło fatalny start i na chwilę obecną notują 0-4 choć osobiście widzę światełko w tunelu i może mapa na Rogue nie była jakaś wyrównana to przynajmniej widać było zalążki dobrej gry i co najważniejsze nie schowali głowy w piasek tylko szukali bardzo aktywnej gry, a to już o krok od powrotu do dobrej formy.

Ogólnie rzecz biorąc jak Misfits poprawi kilka aspektów na mapie jakimi są np. zbyt późne powroty do bazy przed smokami to znów będzie takim 'lecowym średniakiem’, który dość łatwo będzie ogrywać te najsłabsze ekipy zaś z tymi mocniejszymi dzięki świetnym walkom drużynowym będzie szukał niespodzianek. Na całe szczęście w sobotę grają na SK Gaming i w tym meczu daję 75% szans zespołowi Misfits.

SpotkanieTypKursBukmacher
SK vs Misfits21.81Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

SK Gaming vs Misfits typ i analiza 25.06.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj