SK Gaming vs Rogue typ i analiza 06.08.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę możemy poznać jeszcze jedną ekipę, która przedwcześnie zakończy sezon, bo SK Gaming już praktycznie nie ma marginesu błędu i po ewentualnej porażce na Rogue tylko istny cud dałby im awans dalej i pozostanie w walce o wyjazd na mistrzostwa świata. Z drugiej strony ekipa Trymbiego stoi przed szansą na wygranie kolejnej fazy grupowej w historii organizacji.

SK Gaming vs Rogue typ i analiza 06.08.2022r. - sobota.
SK Gaming vs Rogue typ i analiza 06.08.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania SK vs Rogue.

Aktualne kursy bukmacherów:

Sytuacja SK Gaming nawet przed tym spotkaniem wygląda beznadziejnie, bo do końca sezonu prócz Rogue zmierzą się jeszcze z Vitality, Excel i na koniec G2 Esports. Szczerze mówiąc patrząc na ich grę to punkt będzie sukcesem, a by liczyć na jakiekolwiek szanse potrzebują ich minimum trzech i to nie gwarantowałoby awansu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Rogue w piątek z kolei trochę uratowało sezon, bo jakby przegrali na MAD to ich szanse na wygranie splitu spadłyby praktycznie do zera, a tak zdobyli cenny punkt i patrząc na ich harmonogram powinni minimum utrzymać top 2, choć oczywiście najważniejsze jest, że w piątek wygrali w bardzo przekonującym stylu do jakiego nas przyzwyczaili.

Jakby w piątek obie ekipy się zmierzyły to Rogue by rozniosło SK Gaming i do soboty raczej dużo się nie zmieni. Widać, że znów zaczynają grać ten swój kontrolowany styl, w którym samą grą na mapie potrafią wyrobić sobie kilka tysięcy złota przewagi. Potem w walkach drużynowych bez problemu wygrywają różnicą 'portfela’ i powiększają przewagę z którą bez problemu zamykają grę mając minimum 8 zabójstw więcej na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
SK vs Rogue2 (-7.5 zabójstw)1.85STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

SK Gaming vs Rogue typ i analiza 06.08.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj