SK Gaming vs Team BDS typ i analiza 24.06.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę ruszy drugi tydzień rozgrywek LEC, a więc największej europejskiej ligi w League of Legends i trzeba przyznać, że pierwszy tydzień przyniósł nam wiele zaskoczeń, a w tych raczej negatywnych trzeba umieścić zarówno SK Gaming jak i Team BDS, które pierwszego tygodnia nie zaliczą do najlepszych.

SK Gaming vs Team BDS typ i analiza 24.06.2023r. - sobota.
SK Gaming vs Team BDS typ i analiza 24.06.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania SK vs BDS.

Aktualne kursy bukmacherów:

SK Gaming dopiero w trzecim spotkaniu, w którym mierzyli się z Excel znaleźli swoją pierwszą wygraną i nawet te spotkanie wyszarpali, bo już w 24 minucie spotkania przegrywali różnicą 5 tysięcy sztuk złota. Zaś pierwsze dla spotkania przeciwko Heretics oraz Vitality dostali solidne baty, w których nie nawiązali żadnej walki.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Team BDS podobnie do oponentów pierwszy tydzień zaczęli od słabego 1-2 po zwycięstwo nad KOI, w sposób naprawdę kontrolowany, ale szalonej porażce przeciwko G2 Esports, którą zawsze można wliczyć w koszta i dość kompromitującej przegranej na Astralis, gdzie spotkanie zakończyło się w niecałe 26 minut.

Ciężko wskazać, która drużyna zaprezentowała się w pierwszym tygodniu lepiej, bo w grze jednych i drugich ciężko się doszukać jakiś pozytywów, ale jednak to BDS ma już za sobą opłacony 'podatek’ jakim jest gra przeciwko G2 i jednak jak BDS z KOI stworzyło niezłą jakościową kompozycję to wyglądali jak BDS z zimy/wiosny, a w tym roku dominowali nad SK Gaming i powinni wygrać kolejne spotkanie.

SpotkanieTypKursBukmacher
SK Gaming vs BDS21.93STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

SK Gaming vs Team BDS typ i analiza 24.06.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj