Słowacja vs Litwa typ i analiza 15.01.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne spotkanie z cyklu być albo nie być i nawet jak remis teoretycznie dawałby szanse jednej z tych drużyn to jednak bez wygranej i to wysokiej raczej żadna z ww. reprezentacji nie może marzyć o wyjściu z tej jakby nie było wymagającej grupy.

Słowacja vs Litwa typ i analiza 15.01.2022r. - sobota.
Słowacja vs Litwa typ i analiza 15.01.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Słowacja vs Litwa.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.85 – 7.60 – 2.48 (Fortuna),
  • 1.80 – 8.25 – 2.50 (STS),
  • 1.82 – 8.20 – 2.46 (Betclic).

Słowacja w pierwszym meczu bardzo niewyrazista, ale już najmocniejszego rywala mają za sobą, bo Norwegia jest zdecydowanym faworytem grupy F. Jednak brak jakiejkolwiek walki trochę źle świadczy o współgospodarzach tego turnieju. Właściwie tylko dwójka liderów Urban i Prokop zagrali na dobrym poziomie reszta raczej słabiutko.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Litwa z kolei i tu muszę się przyznać, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła stawiając naprawdę ciężkie warunki Rosjanom szczególnie w drugiej połowie spotkania, lecz ostatecznie przegrali 27:29, ale nie wyglądali jak Malasniskas i długo nic, ale naprawdę niezła drużyna z wyróżniającymi się Pletą, Drabaviciusem, Dumciusem i Petrikisem.

Pod względem drużynowym Litwini wyglądali dużo lepiej od Słowaków i do tego mają wcześniej wspominanego Malasinskasa, który w takich spotkaniach może robić kolosalną różnicę. Słowacja z kolei prócz własnej hali bez większych atutów, a do tego jeszcze problemy z koronawirusem i przez niego nie może wystąpić jeden z liderów – Rabek. Kursy na Litwę kuszące i dam na ich zwycięstwo 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Słowacja -Litwa22.55Pzbuk

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Słowacja vs Litwa typ i analiza 15.01.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj