Słowenia (K) vs Serbia (K) typ i analiza 08.11.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorek poznamy rezultaty grup A i B i niezwykle ciekawie przedstawia się sytuacja w tej drugiej grupie, gdzie reprezentacja Serbii zagra o życie, ale również Słowenia nie jest jeszcze niczego nie jest pewna, więc w tych bałkańskich derbach obie ekipy pójdą 'na noże’.

Słowenia (K) vs Serbia (K) typ i analiza 08.11.2022r. - wtorek.
Słowenia (K) vs Serbia (K) typ i analiza 08.11.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Słowenia vs Serbia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.45 – 9.80 – 3.70 (Fortuna),
  • 1.42 – 9.75 – 3.80 (STS),
  • 1.42 – 11.00 – 3.80 (Betclic).

Gospodynie turnieju do tej pory były uczestniczkami jednej z największych sensacji tych zawodów, bo dość niespodziewanie pokonały bardzo mocną reprezentację Danii i tu trzeba oddać co należne trzonowi reprezentacji, bo wszystkie Gros, Mavsar oraz Omoregie zagrały w fantastyczny sposób.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Serbki na razie doznały dwóch porażek najpierw z reprezentacją Szwecji, a potem zostały rozjechane przez podrażnioną reprezentację Danii 21:34 i tak jak się spodziewałem w kadrze brakuje jakości na rozegraniu, a z Dunkami jeszcze nie pomogły doświadczone bramkarki.

Niestety dla reprezentacji Serbii będzie to raczej turniej przejściowy i dość wymuszona zmiana pokoleniowa z kolei gospodynie mają bardzo mocne liderki i całkiem ciekawe młode zawodniczki jak Omoregie, Ljepoja czy Klemencic. Słowenki jakościowo mają dużo lepszą paczkę i do tego atut własnej hali według mnie bez większych problemów na 80% wygrają te spotkanie minimum trzema trafieniami i wyrzucą Serbię z turnieju.

SpotkanieTypKursBukmacher
Słowenia vs Serbia1 (-2.5)1.85Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Słowenia (K) vs Serbia (K) typ i analiza 08.11.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj