Słowenia vs Polska typ i analiza 14.09.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę na Eurobaskecie swój ćwierćfinałowe spotkanie rozegra nasza reprezentacja i Biało-Czerwoni już teraz odnieśli wielki sukces, ale jak wiadomo chęć znalezienia się w czwórce będzie wielka. Jednak zadanie będzie niezwykle trudne, bo przeciwnikami naszej drużyny będą obrońcy tytułu – Słowenia.

Słowenia vs Polska typ i analiza 14.09.2022r. - środa.
Słowenia vs Polska typ i analiza 14.09.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Słowenia vs Polska.

Aktualne kursy bukmacherów:

Polacy już bez względu na wynik ćwierćfinału stali się rewelacją turnieju, bo zespół, który nie miał mieć większych szans na wyjście z grupy ostatecznie turniej skończy w jego pierwszej ósemce i trzeba oddać wielkie słowa uznania Ponitce, Slaughterowi, Balcerowskiemu i Sokołowskiemu którzy przez cały czas trwania Eurobasketu utrzymują nas na powierzchni.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Oczywiście pokonanie Słowenii będzie arcytrudne, bo przecież zagramy przeciwko Goranowi Dragicowi, Vlatko Cancarze czy najważniejsze przeciwko Luce Doncicowi, który już pokazał w jak niewiarygodnej formie jest na tym turnieju. Sportowo obrońcy tytułu powinni być od nas o klasę lepsi, ale my za to wniesiemy trochę więcej centymetrów na parkiet.

Raczej marne to pocieszenie, ale liczę na kilka fajnych dwójkowych akcji Ponitka – Balcerowski lub Slaughter – Balcerowski z wykorzystaniem przewagi wzrostu posiadanego przez Olka. Jednak na pewno to nie wystarczy, bo Polacy musieliby bardzo szybko wracać do obrony, bo kontratak Słoweńców jest okrutnie szybki i kompletnie nie mam pomysłu kto mógłby kryć Doncicia, ale na pewno powinien być często podwajany. Jest masa elementów, w których Polacy musieliby zagrać perfekcyjnie i choć raz już przeciw nim stawiałem to powtórzę tę predykcję i uważam, że na 80% przegrają ten mecz różnicą minimum piętnastu oczek.

SpotkanieTypKursBukmacher
Słowenia – Polska1 (-14.5 pkt)1.95STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Słowenia vs Polska typ i analiza 14.09.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Team Heretics vs Astralis typ i analiza 25.03.2023r. – sobota.

Już w ten weekend wyłonimy najlepszą ósemkę sezonu wiosennego w LEC i stawka w tym sezonie jest szalenie spłaszczona...

Typy na dzisiaj