Sporting vs Eurofarm Pelister typ i analiza 30.11.2021r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przechodzimy płynnie do grupy D, która jest naprawdę interesująca i po czterech kolejkach nie ma klarownego faworyta do wygrania jej. W piątej kolejce potypujemy spotkanie ekip, które obecnie zajmują pierwsze i drugie miejsce w tabeli, a więc śmiało można powiedzieć, że jest to spotkanie na szczycie.

Sporting vs Eurofarm Pelister typ i analiza 30.11.2021r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Sporting vs Eurofarm.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.27 – 12.00 – 4.80 (Fortuna),
  • 1.27 – 11.00 – 4.85 (STS),
  • 1.29 – 9.50 – 4.75 (LvBet).

Patrząc na tę grupę trzeba stwierdzić, że na papierze to właśnie Sporting i Nimes powinni walczyć o pierwsze miejsce w niej, ale cała reszta zespołów w Eurofarm mogą zaskoczyć nawet tych głównych pretendentów co sprawia, że grupa D jest niesamowicie ciekawa i sprawia, że spotkania we własnej hali będą bardzo ważne.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Sporting już dwukrotnie wygrywał w domu, ale trzeba powiedzieć, że robili to 'psim swędem’, bo dwukrotnie były to zwycięstwa jedną bramką z AEK i z Kadetten, a trochę nie przystoi drużynie, która ma w swoich szeregach Ruesgę, Schongartha, Tavaresa czy Motę tak męczyć się we własnej hali. Na pewno wielkim plusem jest, że do bramki wrócił bardzo doświadczony Skok.

W Pelister z kolei powstaje bardzo fajny projekt i to dobrze, bo Vardar potrzebuje rywalizacji również na krajowym podwórku. Na chwilę obecną udało się ściągnąć reprezentantów Chorwacji jak Mandalinić czy Bozic-Pavletic, czy Obradovicia, który grał kiedyś w Wiśle Płock, a gra tam jeszcze również Kubańczyk Taboada. Eurofarm z roku na rok powinno być coraz mocniejsze jeśli oczywiście budżet pozwoli i już teraz przeżywają najlepszy sezon w Europie. Jednak to wciąż jest zbyt mało by rywalizować na wyjazdach z tymi najlepszymi drużynami w grupie D. Według mnie wynik końcowy będzie podobny do tego ze spotkania z Nimes, gdzie przegrali 26:21 i handicap -3.5 powinni pokryć na 70%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Sporting – Eurofarm1 (-3.5)1.85STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Sporting vs Eurofarm Pelister typ i analiza 30.11.2021r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj