Start Elbląg vs Galiczanka Lwów typ i analiza 11.10.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorek rusza piąta kolejka PGNiG Superligi kobiet i my od razu rozpoczynamy o jednego z najciekawszych spotkań, które zostanie rozegrane w Elblągu, gdzie miejscowy start podejmie mistrzynie Ukrainy – Galiczankę i zawodniczki z Lwowa coraz śmielej poczynają sobie w naszej lidze.

Start Elbląg vs Galiczanka Lwów typ i analiza 11.10.2022r. - wtorek.
Start Elbląg vs Galiczanka Lwów typ i analiza 11.10.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Elbląg vs Galiczanka.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.40 – 11.00 – 3.75 (Fortuna),
  • 1.41 – 11.00 – 3.70 (STS),
  • 1.38 – 9.50 – 3.50 (Betclic).

Gospodynie dzisiejszego spotkania nie mogą narzekać na start rozgrywek, bo dziewięć punktów w czterech spotkaniach i szczególnie wyjazdowa wygrana z Jarosławem to na pewno bardzo dobre wyniki i widać, że ściągnięcie niezwykle doświadczonej Marty Gęgi bardzo poprawiło grę zespołu szczególnie w obronie, gdzie nie tracą nawet 25 bramek na mecz.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Galiczanka również nie może narzekać na początek sezonu, bo owszem tylko sześć punktów z dwunastu możliwych, ale porażki z Lubinem i Lublinem można wrzucić w koszta, a sama gra mistrzyń Ukrainy rozkręca się z meczu na mecz i tempa nie zwalnia Diana Dmytryshyn, która w sezonie już zaliczyła 35 bramek, ale również po kontuzji wróciła Teriana Poliak i już w pierwszym spotkaniu zanotowała 7 trafień.

Jestem zdziwiony aż taką duża różnicą kursową podyktowaną na te spotkanie, bo obie ekipy wydają się być dość wyrównane, a nawet wyżej stawiałbym zespół z Lwowa. Może to po prostu błąd oddsmakerów, którzy jeszcze nie potrafią do szacować wartości zespołu przyjezdnego, ale według mnie tego spotkania na 90% nie przegrają więcej niż dwoma bramkami, a mogą nawet pokusić się o zwycięstwo.

SpotkanieTypKursBukmacher
Elbląg vs Lwów 2 (+2.5)1.98Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Start Elbląg vs Galiczanka Lwów typ i analiza 11.10.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj