Stoisław Koszalin vs Perła Lublin typ i analiza 10.11.2021r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W dziesiątej kolejce PGNiG Superligi Kobiet dojdzie już do siódmego pojedynku między Koszalinem i Lublinem tylko w tym roku i jak do tej pory brązowe medalistki MP wygraly wszystkie starcia, co oczywiście czyni je wielkimi faworytkami i w tym spotkaniu mimo iż jest to mecz wyjazdowy.

Stoisław Koszalin vs Perła Lublin typ i analiza 10.11.2021r. - środa.
Stoisław Koszalin vs Perła Lublin typ i analiza 10.11.2021r. – środa.

Typ i analiza spotkania Koszalin vs Lublin.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 5.60 – 12.50 – 1.18 (Fortuna),
  • 6.50 – 13.50 – 1.18 (STS),
  • 5.10 – 9.90 – 1.22 (LvBet).

Zespół gospodyń w tym sezonie składem nie powala i choć w tabeli tracą zaledwie 4 punkty do pozycji medalowej to raczej taka sytuacja się nie utrzyma, bo od początku sezonu grają zaledwie dwunastką zawodniczek i to ani bez wielkich nazwisk na chwilę obecną liderką drużyny jest Paula Mazurek, ani bez młodych przyszłościowych zawodniczek, bo najmłodszą jest Gabriela Harić i dwudziestolatka w obecnym sezonie bardzo mocno zawodzi grając na zaledwie 25% skuteczności.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Pisałem ostatnio analizę do spotkania Perły z Jarosławem i tam Lublinianki podwoiły mój handicap będąc lepsze w każdym elemencie piłki ręcznej nie licząc strat, bo tych popełniły o dwie więcej. Niespodziewaną liderką zespołu była Paulina Masna, autorka 8 trafień, a do tej pory w sezonie miała 9 bramek w pięciu spotkaniach. Jednak najważniejszą wiadomością był powrót Joanny Szarawagi, która zagrała pierwszy swój mecz w tym sezonie i zdobyła już trzy bramki.

Monika Marzec ma do dyspozycji praktycznie wszystkie zawodniczki nie licząc Jaqueline Anastacio i w ostatnim spotkaniu grał komplet szesnastu zawodniczek. Jest to niewątpliwie duży komfort w wykonywaniu rotacji i utrzymywaniu świeżości u podstawowych szczypiornistek i oczywiście muszę dodać, że te znajdują się w niesamowitym gazie i nawet jak Romana Roszak zagra słabsze zawody to zaraz na swoje barki grę bierze Kinga Achruk, czy Marta Gęga, a i teraz Joanna Szarawaga będzie bardzo ważnym punktem w zespole. Koszalinianki we wszystkich sześciu spotkaniach przegrywały różnicą minimum pięciu trafień i według mnie podtrzymają tą negatywną passę i znów przegrają bardzo znacząco, bo minimum pięcioma trafieniami, a na ten typ dam 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Koszalin – Lublin2 (-4.5)1.92STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Stoisław Koszalin vs Perła Lublin typ i analiza 10.11.2021r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj