Storhamar vs Rapid Bukareszt typ i analiza 17.12.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kończymy również rok 2022 w żeńskiej Lidze Mistrzyń i zaczniemy od grupy B, w której dzięki ostatnim kilku wynikom sytuacja zrobiła się niesamowicie ciekawa jeśli chodzi o górę tabeli, ale również ta dolna część w końcówce będzie walczyć o szóste, a więc premiowane awansem do fazy play off miejsce.

Storhamar vs Rapid Bukareszt typ i analiza 17.12.2022r. - sobota.
Storhamar vs Rapid Bukareszt typ i analiza 17.12.2022r. – sobota.

Typ i analiza Storhamar vs Bukareszt.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.80 – 11.00 – 1.36 (Fortuna),
  • 3.75 – 11.50 – 1.40 (STS),
  • 3.80 – 11.00 – 1.40 (Betclic).

Wicemistrzynie Norwegii po dwóch porażkach przeciwko Buducnost są skazane na walkę o ostatnie miejsce premiowane awansem, a więc szóste i na chwilę obecną to one właśnie na nim sa i Norweżki choć może nieznacznie, ale są słabsze od piątki drużyn, które znajdują się nad nimi, a do tego mają naprawdę mało opcji jeśli chodzi o ofensywę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei mistrzynie Rumunii są jednym z najbardziej zespołowych jak nie najbardziej zespołowym zespołem w całej stawce czternastu drużyn i ta ich gra bardzo popłaca, bo w ostatniej kolejce pokonały finalistki poprzedniego sezonu Gyori za sprawą fantastycznej gry Buceschi, Grovaz i Lopez.

A nie są to jedyne atuty zespołu ze stolicy Rumunii, bo w tym klubie każda z podstawowych jak i rezerwowych zawodniczek wnosi coś zarówno w ofensywę jak i defensywę zespołu i będzie to sporym problemem dla gospodyń, które na poziomie Ligi Mistrzyń mają może osiem zawodniczek z czego trzy się wyróżniają, ale indiwidualizm rzadko wygrywa z drużyną i według mnie tu przyjezdne wygrają minimum trzema trafieniami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Storhamar vs Bukareszt2 (-2.5)1.75Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Storhamar vs Rapid Bukareszt typ i analiza 17.12.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj