STS bonus powitalny 1220 PLN ze specjalnym kodem promocyjnym!

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Specjalną oferta promocyjną przygotował bukmacher STS online. Już na sam początek gracze mogą otrzymać chociażby pewne 29 PLN i to bez wpłaty własnej. Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu na konto gracza może trafić bonus o wartości nawet 1200. To wszystko przy użyciu specjalnego hasła promocyjnego „BETONLINE”.

Kod promocyjny u bukmachera STS online

Kod promocyjny u bukmachera STS online

Jak dobrze wiadomo obecnie wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte. W związku z tym operator STS oferuje specjalną ofertę promocyjną już na sam początek.

Pierwszy krok jest to rejestracja konta na stronie www.STS.pl. Uzupełnienie formularza rejestracyjnego graczowi nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe.

Kod promocyjny STS

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Bonus o wartości 29 złotych trafi na konto gracza pod warunkiem, że podczas zakładania konta użytkownik wpisze hasło promocyjne „BETONLINE”.

Nie można zapominać, że jest to obecnie jedyna możliwość, aby je wpisać. Później już gracz takiej możliwości nie będzie posiadał.

STS bonus bez wpłaty własnej

Premia za depozyt do 1200 złotych STS:

Użytkownik, który dokona pierwszego swojego depozytu może liczyć na extra premię, która maksymalnie może wynieść nawet 1200 złotych. Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest wyłącznie od wpłaconej przez gracza kwoty:

Przykład: Użytkownik dokonał depozytu o wartości 800 złotych. W gratisie otrzyma taka samą wartość. Razem będzie posiadał 1600 złotych do wykorzystania na grę.

STS online:

Warto jest wiedzieć, że bukmacher STS oferuje graczom Betgames, czyli gry karciane, a można tam legalnie grać w takie gry jak poker, wojna i bakarat. Betgames to usługa, która ma świetne opinie zawodowych graczy.

Poza tym STS zakłady bukmacherskie online oferują regularnie graczom bonusy za obstawienie meczy. Co tydzień każdy gracz może otrzymać nawet 30 złotych w prezencie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

STS bonus powitalny 1220 PLN ze specjalnym kodem promocyjnym! Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj