STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany zakłady. I tak, aż do odwołania.

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień
Bonus dla typerów za przegrane kupony do 50 PLN

Bonus dla typerów za przegrane kupony do 50 PLN

Warto jest zaznaczyć, że promocja „Tygodniowy Cashback” jest to nowość na polskim rynku bukmacherskim. Bowiem gracze regularnie co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony!

Na uwadze trzeba mieć fakt, że chcąc wziac w niej udział koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagranie pierwszego kuponu. Warto jest dodać, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Pewne 50 PLN co tydzień

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Promocja „Tygodniowy Cashback” polega na obstawieniu meczy. Dopuszczone są przez bukmachera STS są wyłącznie kupony wieloizdarzneiowe, czyli tzw. AKO. Użytkownik sam wybiera, jakie znajdą się tam zdarzenia, ale mogą one być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień
Superbet: Bonus bez depozytu 2021

Na koniec każdego z tych etapów operator dokona zsumowania kwot przegranych kuponów i przyzna bonus 20% tej wartości. Dodać jest warto, ze co tydzień wszyscy typerzy mogą liczyć nawet na 50 PLN.

Bonus powitalny w STS do 1229 PLN:

Bukmacher STS online każdemu graczowi na start oferuje ciekawy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać darmowe środki już na sam start, takie jak:

  • bonus o wartości 29 PLN za założenie konta i to bez żadnej wplaty
  • premię równowartości depozytu, aż do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj