STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany zakłady. I tak, aż do odwołania.

Bonus dla typerów za przegrane kupony do 50 PLN

Bonus dla typerów za przegrane kupony do 50 PLN

Warto jest zaznaczyć, że promocja „Tygodniowy Cashback” jest to nowość na polskim rynku bukmacherskim. Bowiem gracze regularnie co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony!

Na uwadze trzeba mieć fakt, że chcąc wziac w niej udział koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagranie pierwszego kuponu. Warto jest dodać, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Pewne 50 PLN co tydzień

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Promocja „Tygodniowy Cashback” polega na obstawieniu meczy. Dopuszczone są przez bukmachera STS są wyłącznie kupony wieloizdarzneiowe, czyli tzw. AKO. Użytkownik sam wybiera, jakie znajdą się tam zdarzenia, ale mogą one być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Superbet: Bonus bez depozytu 2021

Na koniec każdego z tych etapów operator dokona zsumowania kwot przegranych kuponów i przyzna bonus 20% tej wartości. Dodać jest warto, ze co tydzień wszyscy typerzy mogą liczyć nawet na 50 PLN.

Bonus powitalny w STS do 1229 PLN:

Bukmacher STS online każdemu graczowi na start oferuje ciekawy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać darmowe środki już na sam start, takie jak:

  • bonus o wartości 29 PLN za założenie konta i to bez żadnej wplaty
  • premię równowartości depozytu, aż do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj