STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Bonusy bukmacherskie

Najnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę

Zakłady bukmacherskie eToto online oferują każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na...

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany zakłady. I tak, aż do odwołania.

Bonus dla typerów za przegrane kupony do 50 PLN

Bonus dla typerów za przegrane kupony do 50 PLN

Warto jest zaznaczyć, że promocja „Tygodniowy Cashback” jest to nowość na polskim rynku bukmacherskim. Bowiem gracze regularnie co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony!

Na uwadze trzeba mieć fakt, że chcąc wziac w niej udział koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagranie pierwszego kuponu. Warto jest dodać, że ta akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59).

Pewne 50 PLN co tydzień

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Promocja „Tygodniowy Cashback” polega na obstawieniu meczy. Dopuszczone są przez bukmachera STS są wyłącznie kupony wieloizdarzneiowe, czyli tzw. AKO. Użytkownik sam wybiera, jakie znajdą się tam zdarzenia, ale mogą one być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Superbet: Bonus bez depozytu 2021

Na koniec każdego z tych etapów operator dokona zsumowania kwot przegranych kuponów i przyzna bonus 20% tej wartości. Dodać jest warto, ze co tydzień wszyscy typerzy mogą liczyć nawet na 50 PLN.

Bonus powitalny w STS do 1229 PLN:

Bukmacher STS online każdemu graczowi na start oferuje ciekawy pakiet powitalny, w którym to można otrzymać darmowe środki już na sam start, takie jak:

  • bonus o wartości 29 PLN za założenie konta i to bez żadnej wplaty
  • premię równowartości depozytu, aż do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie z tenisa na dzisiaj – 13 kwietnia

W jednym z wtorkowych spotkań podczas turnieju ATP w Monte Carlo będzie to pojedynek, gdzie po przeciwnych stronach siatki...

Typy na dzisiaj