Szwecja vs Bośnia i Hercegowina typ i analiza 13.01.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przechodzimy do grupy E, w której znajdują się obrońcy tytułu Hiszpanie, choć my zajmiemy się spotkaniem Szwecji z Bośnią i Hercegowiną, a stawkę w tej grupie uzupełnia reprezentacja Czech. Zapowiada się ciekawa walka o pierwsze jak i trzecie miejsce w grupie, ale polaryzacja jest tak duża, że wiadomo kto o jakie laury będzie grał.

Szwecja vs Bośnia i Hercegowina typ i analiza 13.01.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Szwecja vs BiH.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.04 – 23.00 – 14.00 (Fortuna),
  • 1.04 – 26.00 – 14.75 (STS),
  • 1.04 – 24.00 – 14.00 (Betclic).

Bośniacy po raz drugi zawitają na turnieju mistrzowskim, a swój debiut mieli właśnie dwa lata temu, gdzie odpadli w rundzie wstępnej. Do tego turnieju awans dało pokonanie Austrii i to wystarczyło by być najlepszym z drużyn kończących eliminację na trzecim miejscu. Jednak skład w ogóle nie progresuje, a gwiazdy jak Prce, Terzić czy Panić coraz starsze.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Za to wyraźny progres na przestrzeni kilku lat zanotował zespół ze Skandynawii i Szwedzi są tu uważani za jednych z faworytów do medali i trzeba przyznać, że skład z Ekbergiem, Gottfridssonem, Lagergrenem, Nielsenem, Palicką, Johannessonem czy Wanne przynajmniej na papierze wygląda imponująco.

Choć Szwecja to głównie świetnie zgrana drużyna to ja w tym typie stawiam na indywidualność i oczywiście wybór padł na Hampusa Wannego. Genialny i wciąż jeszcze nie stary bo 28-letni skrzydłowy w tym sezonie popisuje się świetną skutecznością w klubie (49 bramek w LM w ośmiu spotkaniach), czy też w reprezentacji, gdzie w eliminacjach rzucił 27 bramek w 4 spotkaniach. Wykonawca karnych, zawsze pierwszy w kontrze dziś napsuje zespołowi z Bałkanów dużo krwi i powinien rzucić przynajmniej 6 bramek.

SpotkanieTypKursBukmacher
Szwecja – BiHH.Wanne over 5.51.85Totalbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Szwecja vs Bośnia i Hercegowina typ i analiza 13.01.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj