Szwecja vs Polska typ i analiza 04.11.2021r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W przerwie na rozgrywki reprezentacyjne również w piłce ręcznej odbywają się spotkania. Oczywiście naturalną koleją rzeczy są spotkania towarzyskie pomiędzy dwójką gospodarzy mistrzostw świata 2023 – Polską i Szwecją. Tym razem dwumecz odbędzie się w Szwecji w halach Malmo i Kristianstad.

Szwecja vs Polska typ i analiza 04.11.2021r. - czwartek.
Szwecja vs Polska typ i analiza 04.11.2021r. – czwartek.

Analiza i typ do spotkania Szwecja vs Polska

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.11 – 15.00 – 8.40 (Fortuna),
  • 1.15 – 12.50 – 8.30 (STS),
  • 1.14 – 13.00 – 8.30 (LvBet).

Zdecydowanym faworytem jest zespół Trzech Koron i nie sposób się z tym nie zgodzić, bo Polska jedzie tam w eksperymentalnym składzie z trójką debiutantów Melwinem Beckmanem, Wiktorem Tomczakiem i Mateuszem Zembrzyckim, a do kadry powraca Michał Potoczny.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Niestety zabraknie liderów Szymona Sićko, Tomasza Gębali i Arkadiusza Moryty. Sugeruje to spore problemy w obronie, ale i w ofensywie znów praktycznie bez zagrożenia rzutem z drugiej linii i to właśnie skomplikuje mocno grę, bo nawet mając bardzo mocne koło z Syprzakiem, Walczakiem i Gębalą, ale bez groźby rzutowej Szwecja zagra płaską obroną i ich zneutralizuje.

Szwecja podchodzi do tego spotkania bardzo poważnie i w kadrze są gwiazdy jak Gotfridsson, Wanne, Lagragen, Sandell, Nielsen czy Pettersson. Jedynie nie ma etatowych bramkarzy, ale i tak w zastępstwie dwójka z Bundesligi Johanennsson z Lemgo i Thulin ze Stuttgartu. Według mnie Polacy będą mieć dziś bardzo ciężko z przebiciem się przez bardzo dobrze zorganizowaną obronę reprezentacji Szwecji i w dodatku wszystko wskazuje na to, że Biało-Czerwoni będą grać bardzo wolno. Myślę, że dziś ciężko będzie wyjść z 24 bramek i na ten typ daję 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Szwecja – PolskaPolska under 24.52.40Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Szwecja vs Polska typ i analiza 04.11.2021r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj