Szwecja vs Węgry typ i analiza 18.01.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy drugi etap turnieju Mistrzostw Świata i sprawdzimy teraz jak poszło drugim współgospodarzom – Szwecji, która trafiła do drugiej grupy i swoje spotkania będzie rozgrywać w hali Scandinavium w Gothenburgu, a w tej fazie czekają ich trzy naprawdę interesujące spotkania na start z reprezentacją Węgier.

Szwecja vs Węgry typ i analiza 18.01.2023r. - środa.
Szwecja vs Węgry typ i analiza 18.01.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Szwecja vs Węgry.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.17 – 15.00 – 7.00 (Fortuna),
  • 1.20 – 12.00 – 6.50 (STS),
  • 1.17 – 14.00 – 6.80 (Betclic).

Gospodarze przez pierwszą fazę przeszli 'suchą stopą’, ale w grupie z Brazylią, Wyspami Zielonego Przylądka oraz Urugwajem trzy zwycięstwa to wręcz powinność nawet gdy na turnieju brakuje kilku ważnych zawodników jak Karl Wallinius. Jednak prawdziwa weryfikacja siły gospodarzy nastąpi w tej rundzie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Szwedzi złączyli się ze zdecydowanie najbardziej wyrównaną grupą i na start zagrają z Madziarami, którzy mają dwa punkty choć do dalszej fazy wyszli dopiero z trzeciego miejsca, ale według mnie to i tak duży sukces i ten niesamowity zryw z 25-28 na 30:28 w meczu przeciwko Islandczykom będzie jednym z radośniejszych momentów tej reprezentacji w turnieju.

Węgry mają ten sam mankament od już wielu lat i jest nim ławka rezerwowych, gdzie kilku zawodników jak Leimeter, Ligetvari, Hanusz czy Szollosi grają ogony lub nie grają w ogóle, a ci podstawowi zawodnicy Lekai, Ancsin, Rodriguez, Banhidi czy Boka na parkiecie spędzają po 40+ minut. Szwedzi nawet bez kilku zawodników mają dużo większa głębię składu, którą zresztą wykorzystują bardzo mądrze i w każdym z dotychczasowych spotkań pograli wszyscy powołani na turniej. Dużo lepsza ławka rezerwowych + własna hala wskazuje na to, że Węgry może i utrzymają się w grze przez jakiś czas, ale ostatecznie pękną i przegrają minimum pięcioma trafieniami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Szwecja – Węgry1 (-4.5)1.85STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Szwecja vs Węgry typ i analiza 18.01.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj