T1 vs DRX typ i analiza 27.07.2023r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Zbliżamy się do końca fazy grupowej w koreańskim LCK i trzeba powiedzieć, że jest to jedna z ciekawszych rywalizacji w tamtejszej lidze choć wiele pytań ma już swoje odpowiedzi to i tak walka pięciu formacji o ostatnie szóste miejsce dające awans do Play Offów zapowiada się niezwykle pasjonująco.

T1 vs DRX typ i analiza 27.07.2023r. - czwartek.
T1 vs DRX typ i analiza 27.07.2023r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania T1 vs DRX.

Aktualne kursy bukmacherów:

T1 choć nie ma jeszcze pewnego awansu dalej to patrząc na dół tabeli musiałby wydarzyć się tam matematyczny cud by zespół Fakera nie dostał się do dalszej fazy nawet jak legenda League of Legends nie zagra do końca pierwszej fazy grupowej, bo jego powrót ewidentnie się opóźnia, a sama organizacja woli chuchać na zimne.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

DRX na razie w tej walce o szóste miejsce jest w ogonie stawki, ale nawet jedno zwycięstwo może odmienić ich sytuacje, a podobnie jak trzy inne ekipy mają aż cztery spotkania do końca i choć harmonogram ich nie rozpieszcza to jednak unikną KT czy Gen.G i realnie mogą zrobić nawet 3, a może nawet 4 wygrane i awansować do dalszej fazy.

T1 bez Fakera traci bardzo dużo jakości i nieprzypadkowo przegrali aż pięć z ostatnich sześciu serii w tym tę pierwszą bez swojego najważniejszego ogniwa właśnie na DRX, gdzie nie ugrali nawet jednej mapy, a było to jedno z trzech zwycięstw DRX w 14 spotkaniach tego sezonu, a przecież to nie jest zła ekipa, bo gra tam aktualny Mistrz Świata – Beryl czy naprawdę doświadczony zawodnik górnej alejki – Rascal. Według mnie bez powrotu Fakera do T1 spotkanie może wyglądać bardzo podobnie choć Poby na pewno trochę już się wdrożył to psychicznie jest mu niezwykle ciężko znosić kolejne porażki i według mnie DRX ugra tu minimum jedną mapę.

SpotkanieTypKursBukmacher
T1 vs DRX2 (+1.5 map)1.65STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

T1 vs DRX typ i analiza 27.07.2023r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj