T1 vs DWG Kia typ i analiza 21.08.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W niedzielę czeka nas kawał dobrej Ligi Legend, a zdecydowanie najciekawszym pojedynkiem będzie półfinałowe starcie w LCK, gdzie T1 podejmie DWG Kia w spotkaniu o awans do finału, w którym czeka już zespół Gen.G, który w sobotę zapewnił sobie bilety na Mistrzostwa świata i został drugą drużyną pewną udziału w tym turnieju.

T1 vs DWG Kia typ i analiza 21.08.2022r. - niedziela.
T1 vs DWG Kia typ i analiza 21.08.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania T1 vs DWG.

Aktualne kursy bukmacherów:

DWG Kia w szalonej ćwierćfinałowej serii pokonało KT Rolster 3-2 choć wydawało się, że mogą wypuścić przewagę 2-0. Na pewno bardzo ważne mentalne zwycięstwo, bo zespół w którym jest wiele gwiazd ostatnio grał bardzo słabo i wielu expertów prognozowało, że przygodę z letnim splitem skończą już na ćwierćfinale.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

T1 dopiero teraz zaczyna rywalizacje i to dość ciekawe, bo Gen.G wybrało sobie teoretycznie lepszego rywala do ćwierćfinału i to T1 dlatego kończy rywalizację w tym etapie. Oczywiście mistrzowie z wiosennego splitu to również mistrzowie długich serii, w których Faker potrafi dominować swoich oponentów przez trzy lub więcej map.

W tym sezonie obie ekipy jeszcze nie miały przyjemności zmierzyć się w serii best of five lecz niewątpliwie faworytami będzie zespół T1, bo DWG nawet jak pokonało KT Rolster to nie była to wygrana w żaden sposób przekonująca i żeby nie masa błędów indywidualnych to Faker mógłby mieć w niedziele innego rywala. Jednak jak DWG mocno nie poprawiła swojej gry to będą mocno odstawać szczególnie w elementach makro i T1 dość łatwo bez zbędnego ryzyka będzie wyrabiać sobie przewagę w złocie i na 80% wygrają tą serię z handicapem -1.5 map.

SpotkanieTypKursBukmacher
T1 vs DWG1 (-1.5 map)1.65STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

T1 vs DWG Kia typ i analiza 21.08.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj