T1 vs DWG Kia typ i analiza 25.06.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Koreańskie LCK w tym tygodniu stoi pod znakiem hitowych starć i po spotkaniu DWG Kia vs Gen.G ci pierwsi zmierzą się na mistrzów wiosennego splitu – T1. Będzie to kolejna próba przerwania szalonej serii T1, które w sezonie zasadniczym wygrało już 21 best of three z rzędu.

T1 vs DWG Kia typ i analiza 25.06.2022r. - sobota.
T1 vs DWG Kia typ i analiza 25.06.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania T1 vs DWG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obrońcy tytułu po świetnym wiosennym splicie, w którym wykręcili 18-0, letni sezon zaczęli równie imponująco, bo już notują 3-0 i 6:1 w mapach, ale właściwie pierwszy duży egzamin przyjdzie im rozegrać w sobotę i to właśnie DWG będzie musiało się głowić jak tu zatrzymać Gumayusiego, który sezon rozpoczął z wysokiego C.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Ostatnio pisałem analizę do DWG, w której sądziłem, że wygrają na Gen.G i niestety pomyliłem się choć samo spotkanie na pewno nie zawiodło, a żeby nie kradzież Barona Nashora przez wspomagającego Gen.G – Lehendsa w pierwszej mapie to mogło być nawet 2:0 dla DWG Kia.

Widać, że obie ekipy są w wysokiej formie choć również te formacje popełniają przynajmniej 2-3 błędy na serię i według mnie ich pojedynek sprowadzi się do takiej gry błędów i wygra ten, który mniej ich popełni. Obie drużyny są w tak wysokiej formie, że ewentualne błędy rywala będą przekuwały szybko w dużą przewagę w złocie, a potem powoli w kończenie mapy i wydaje mi się, że w tym meczu zobaczymy pełną serię trzech map na 65% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
T1 vs DWGover 2.5 map1.95STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

T1 vs DWG Kia typ i analiza 25.06.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj