T1 vs Gen.G typ i analiza 08.07.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już jedna trzecia sezonu zasadniczego za nami w koreańskim LCK i już można powiedzieć, że letnia rywalizacja jest dużo ciekawsza niż wiosenna, a w piątek o fotel lidera powalczą drużyny T1 i Gen.G, a więc najwięksi faworyci w regionie do wyjazdu na mistrzostwa świata, które odbędą się w Ameryce Północnej.

T1 vs Gen.G typ i analiza 08.07.2022r. - piątek.
T1 vs Gen.G typ i analiza 08.07.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania T1 vs Gen.G.

Aktualne kursy bukmacherów:

Na razie w LCK to Gen.G rozdaje karty i w sześciu spotkaniach odnieśli komplet zwycięstw do tego tracąc tylko jedną mapę przeciwko DWG KIA, choć tamte spotkanie wygrali dość szczęśliwie to i tak nie zmienia faktu, że mają obecnie aż czterech zawodników z najwyższym KDA, a Chovy i Ruler wyglądają tak jakby grali w innej lidze.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

T1 oczywiście również pozostaje w czołówce, ale ostatnio przerwali swoją genialną passę 22 zwycięstw w sezonie zasadniczym bez porażki i dość sensacyjnie pogromcami mistrzów okazała się organizacja Kwangdong Freecs i w końcu ktoś pokarał zbyt agresywną grę Fakera i spółki, ale taki zimny prysznic przed najważniejszymi spotkaniami może im tylko pomóc.

Już dwa dni później pokazali kompletną dominację przeciwko DRX, które obecnie jest trzecie w tabeli i pokazali, że ta porażka była zwykłym przypadkiem. O formę Gen.G można być spokojnym, bo właściwie prócz tego jednego występu na DWG to grają niesamowicie solidnie choć naciśnięci przez mocniejszą drużynę potrafili się pogubić i wytypować tu zwycięzcę niezwykle ciężko, ale według mnie cała seria zamknie się w trzech grach.

SpotkanieTypKursBukmacher
T1 vs Gen.Gover 2.5 map1.95STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

T1 vs Gen.G typ i analiza 08.07.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj