T1 vs Gen.G typ i analiza 30.07.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Jednak ze wszystkich spotkań League of Legends w sobotę to właśnie starcie tytanów z LCK najbardziej elektryzuje wszystkich fanów tej gry na świecie, bo wygrany tej best of three prawie na pewno zagwarantuje sobie pierwsze miejsce tabeli i najprawdopodobniej uniknie DWG Kia w półfinale rozgrywek, a więc stawka jest naprawdę wysoka.

T1 vs Gen.G typ i analiza 30.07.2022r. - sobota.
T1 vs Gen.G typ i analiza 30.07.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania T1 vs Gen.G.

Aktualne kursy bukmacherów:

Żeby pierwsza gra przeciwko T1 się nie odbyła to Gen.G na chwilę obecną miałoby 24:1 w dwunastu spotkaniach co daje naprawdę szalony wynik i trzeba przyznać, że wiele z tych map to prawdziwe stompy, a raz nawet udało się im wygrać w poniżej dwadzieścia minut, co w obecnej mecie jest niewiarygodnie ciężkie do wykonania.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

T1 podobnie jak Gen.G w tym sezonie przegrali tylko jedną grę chociaż onis tracili dużo więcej map, bo aż osiem z czego cztery w ostatnich pięciu spotkaniach w tym na najsłabsze zespoły w lidze Brion Blade i Hanwha Life. Widać, że nie grają aż tak stabilnie jak Gen.G, ale jak złapią przewagę to bardzo rzadko ją wypuszczają.

Patrząc na stabilność bez wahania postawiłbym na Gen.G, ale w takim spotkaniu bycie solidnym i stabilnym nie wystarcza. W pierwszym ich pojedynku było 2:1 dla T1 i każda z trzech map była do jednej bramki. Po prostu jedna z drużyn osiągała przewagę we wczesnej fazie gry i druga nie potrafiła znaleźć jakiejkolwiek furtki by wrócić do spotkania. Myślę, że ten mecz będzie miał podobny przebieg, ale znów wygra go T1, bo owszem zdarza im się w głupi sposób przegrać mapę na słabe zespoły, ale oni w tych meczach zawsze testują limity, a Gen.G gra cały sezon niesamowicie równo, lecz nie jest to poziom, którego w pełni skupione T1 nie jest w stanie przeskoczyć dlatego też w tym spotkaniu 70/30 w stronę mistrzów z wiosny.

SpotkanieTypKursBukmacher
T1 vs Gen.G12.03LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

T1 vs Gen.G typ i analiza 30.07.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj