T1 vs Hanwha Life Esports typy i analiza spotkania 22.10.2021r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piątek zaczynamy spotkania ćwierćfinałowe w mistrzostwach świata w Ligę Legend. Format niezmieniony od lat, a więc gramy w systemie Best of 5 i na start dostajemy Koreański pojedynek, a obie ekipy spotkały się w identycznym formacie w turnieju kwalifikacyjnym w Korei przed wyjazdem na Islandię i tam górą 3:2 było T1.

T1 vs Hanwha Life Esports typy i analiza spotkania 22.10.2021r. - piątek.
T1 vs Hanwha Life Esports typy i analiza spotkania 22.10.2021r. – piątek.

Analiza i typy do spotkania T1 vs HLE.

Aktualne kursy bukmacherów:

Choć kursy mocno faworyzują T1 to ja się nie zdziwię jak między tymi ekipami znów dojdzie do pojedynku, który zakończy się po pięciu mapach. Na pewno cały świat elektryzuje się na samą myśl o kolejnym pojedynku Faker vs Chovy i to będzie zdecydowanie największy smaczek tego meczu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak ja tu się nie skupię na tych zwyczajnych typach do Ligi Legend, bo Betclic tak podkręcił swoją ofertę, że nie sposób przejść obok niej obojętnie. Na pierwszy rzut ognia idą smoki, gdzie oferują linię 4.5 na pierwsze trzy mapy i tu dam 75% na każdą z nich. HLE ma średnią ponad 3 smoków na mecz, zaś T1 to wynik 1.67, ale T1 jedno ze spotkań skończyło przed 20 minutą, a tu zanoszą się długie ponad 30 minutowe mapy, więc nawet jak pierwszy smok będzie podejmowany w 10 minucie to własnie po 30 minucie będzie walka o piątego z nich.

Hanwha Life Esports w tym turnieju ma średnią długość map na poziomie 37:38 minut. W dodatku w finale koreańskich relegacji obie ekipy miały również bardzo wysoką średnią czasu gry i tylko piąta mapa była nieznacznie szybsza bo 29:30, zaś wszystkie inne to 33+ minut. Każda mapa, która potrwa w okolicach 35 minut to prawie pewne 5 smoków. Dlatego ja tu polecam pierwszą z nich, która zawsze jest taka 'badawcza’ w wykonaniu Korei i prognoza tutaj 75%. Polecam również z tą samą prognozą zakład specjalny o nazwie 'Co najmniej 1 Elder Dragon pokonany w meczu’. Według mnie przynajmniej jedna z tych gier rozstrzygnie się na Elderze i zapewne potrwa z więcej niż 45 minut. Na ten typ dam również 75% szans powodzenia.

SpotkanieTypKursBukmacher
T1 – HLEOver 4.5 smoków na 1 mapie1.80Betclic
T1 – HLE Co najmniej 1 Elder Dragon pokonany w meczu – TAK1.90Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

T1 vs Hanwha Life Esports typy i analiza spotkania 22.10.2021r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj