T1 vs JD Gaming typ i analiza 18.05.2023r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już w czwartek odbędzie się 'pierwszy mały finał’, a całkiem możliwe, że obie drużyny spotkają się jeszcze raz w wielkim finale, bo zarówno T1 jak i JD Gaming nie znaleźli na tym turnieju swoich pogromców i trzeba przyznać, że jedni i drudzy wyglądają na naprawdę przygotowanych na ty MSI.

T1 vs JD Gaming typ i analiza 18.05.2023r. - czwartek.
T1 vs JD Gaming typ i analiza 18.05.2023r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania T1 vs JDG.

Aktualne kursy bukmacherów:

T1 na razie w pierwszej rundzie bez żadnych problemów pokonało 3:0 MAD Lions i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że również wygrają 3:0 przeciwko Gen.G, gdzie prowadzili już 2:0 i roztrwonili dużą przewagę na trzeciej mapie co kosztowało ich przeciągnięcie serii do pięciu map, ale ostatecznie w tej decydującej okazali się dużo mocniejsi od rywali.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

JD Gaming z kolei jeszcze na MSI nie zostało zbyt mocno sprawdzone przez rywali, bo zaczęli od bardzo łatwego zwycięstwa 3:0 nad Golden Guardians i potem przyszedł czas by zmierzyć się z zespołem z własnego regionu tj. Bilibili Gaming, z którymi mierzyli się w finale LPL, ale znów nie było żadnych emocji i JDG zaliczyło kolejne łatwe 3:0.

Imponująca jest forma Rulera na tym turnieju, bo strzelec JDG w meczu przeciwko BLG dał lekcję pozycjonowania się Elkowi, który do momentu spotkania przeciwko Rulerowi przecież wyglądał na jednego z najlepszych strzelców na tym turnieju i choć Guma w starciu na Peyza również wyglądał sporo lepiej to mimo wszystko aż takiej różnicy nie było widać, a turniej ten opiera się głównie na AD Carry, którzy obudowani tankami mają wystrzelać przeciwną formację i wydaje mi się, że na 65% bezpośrednio do wielkiego finału awansuje JDG.

SpotkanieTypKursBukmacher
T1 vs JDG22.22LvBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

T1 vs JD Gaming typ i analiza 18.05.2023r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj