T1 vs Liiv Sandbox typ i analiza 10.08.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Również w koreańskim LCK kończy się faza grupowa choć tutaj końcówka raczej będzie nudna, a jedynym pytaniem będzie rozmieszczenie zespołów z miejsc 3-6, bo już wiadomo, że reszta zespołów nie ma szans na awans do Play offów zaś pierwsza dwójka uciekła za daleko choć tam również nic nie powinno się zmienić i Gen.G skończy fazę grupową na pierwszym miejscu.

T1 vs Liiv Sandbox typ i analiza 10.08.2022r. - środa.
T1 vs Liiv Sandbox typ i analiza 10.08.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania T1 vs Sandbox.

Aktualne kursy bukmacherów:

Jednak jednym z najciekawszych spotkań w tym tygodniu będzie spotkanie ekip numer 2 i 3 i tu szczególnie świetny sezon rozgrywają zawodnicy Liiv Sandbox, którzy nie byli wymieniani w gronie faworytów do pierwszej szóstki, a najprawdopodobniej skończą na trzecim miejscu i ich ofensywna czasem nawet niepodobna do gry koreańskich zespołów naprawdę może się podobać.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Podobnie ofensywnie próbuje grać T1 i według mnie już starają się adaptować do chińskiego stylu gry, który na przestrzeni ostatnich lat ewidentnie im nie leżał. Oczywiście mogą sobie pozwolić na to, bo są mistrzami z wiosny i teraz w Play offach rozpoczną rywalizację od półfinałów, więc punktowo są już praktycznie pewni awansu na mistrzostwa świata.

Myślę, że dla T1 wynik tego spotkania będzie sprawą drugorzędną, ale za to będą chcieli przetestować kilka ofensywnych kompozycji przeciwko równie bojowo nastawionym rywalom. Myślę, że w tym spotkaniu będzie sporo typów do wyborów zaczynając od overów zabójstw na mapach, z ryzykowniejszych typów postawienie nawet na wygraną Liiv, ale ja tu skusiłem się na to, że wygrają przynajmniej jedną mapę z prognozą 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
T1 vs Sandbox2 (+1.5 map)1.62STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

T1 vs Liiv Sandbox typ i analiza 10.08.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj