T1 vs Nongshin RedForce typ i analiza 17.06.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piątek letni sezon w koreańskim LCK rozpoczynają obrońcy tytułu, a więc drużyna T1, która w tym sezonie była bliska wygrania MSI, lecz w finale musieli uznać wyższość Royal Never Give Up przegrywając 2:3 i na pewno będą chcieli wziąć rewanż na mistrzostwach świata, ale do tych jeszcze długa droga.

T1 vs Nongshin RedForce typ i analiza 17.06.2022r. - piątek.
T1 vs Nongshin RedForce typ i analiza 17.06.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania T1 vs RedForce.

Aktualne kursy bukmacherów:

Nongshin RedForce już rozpoczęło sezon i choć wierzyłem, że są wstanie wygrać z DRX to jednak przegrali 0:2 i choć obie mapy były bardzo wyrównane to było widać duży brak decyzyjności w zespole NS RedForce i właściwie żeby mieli lepszego shot callera w zespole to mogliby również wygrać te spotkanie 2:0.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W piątek do gry wracają mistrzowie LCK i jedna z najlepszych ekip w tym sezonie na całym świecie, więc naturalnym jest, że postanowili nic nie zmieniać w swoim rosterze i raz jeszcze w tym składzie będą chcieli zdominować ligę, a na wiosnę w sezonie zasadniczym nie przegrali żadnego Bo3.

Patrząc na start poszczególnych ekip w Korei to te, które przynajmniej na papierze mają walczyć o wyjazd na mistrzostwa świata wyglądają niebo lepiej od tych, które w poprzednim sezonie były dość nisko i nie wzmocniły swoich rosterów. Wydaje się, że obecnie największy impact idzie ze środkowej alejki i tu legendarny Faker powinien nie mieć problemów by rozwalać swoich oponentów, a T1 na 80% te spotkanie wygra 2:0.

SpotkanieTypKursBukmacher
T1 vs RedForce2:01.75Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

T1 vs Nongshin RedForce typ i analiza 17.06.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj