T1 vs Royal Never Give Up typ i analiza 24.05.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Na koniec fazy rumble zmierzą się ze sobą dwie wielkie potęgi i oczywiście dwóch wielkich faworytów do finału całej imprezy. Choć prawie na pewno dla zespołu z Chin te spotkanie będzie o przysłowiową pietruszkę to na pewno obydwie ekipy będą chciały pokazać moc i zdobyć przewagę psychologiczną przed kolejnymi fazami.

T1 vs Royal Never Give Up typ i analiza 24.05.2022r. - wtorek.
T1 vs Royal Never Give Up typ i analiza 24.05.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania T1 vs RNG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Ekipa z LPL by wygrać grupę rumble na MSI potrzebuje jeszcze zaledwie jednej wygranej i zapewne już w spotkaniu na PSG Talon zapewnią sobie tę komfortową pozycję, bo będą mogli wybrać sobie półfinałowego rywala. Choć oczywiście nie wierzę w to by RNG odpuściło tak prestiżowe spotkanie jak mecz z T1.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Choć jasno trzeba przyznać, że T1 jako gospodarz turnieju trochę zawodzi, a bilans 5-3 nie jest jakiś wybitny i szczególnie porażki na G2 Esports i Evil Geniuses, gdzie rozgrywali w sposób tragiczny walki drużynowe pokazuje, że jeszcze kilka elementów Koreańczycy mają do poprawy, ale są też dobre strony ich gry.

Oczywiście chodzi mi o grę makro i jeśli są w pełni skoncentrowani to wręcz w nieziemski sposób powiększają swoją przewagę o czym bardzo okrutnie przekonał się zespół z Europy, który poległ na T1 w zaledwie 21:45 min. W pierwszym spotkaniu na RNG kontrolowali grę do jednego kategorycznego błędu, który odwrócił losy spotkania. Jednak te spotkanie na G2 na pewno da im dużo pewności siebie i to będzie trochę walka samych ze sobą, bo jak nie zrobią żadnego błędu to przed mapą 75/25 w stronię T1.

SpotkanieTypKursBukmacher
T1 vs RNG 11.89Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

T1 vs Royal Never Give Up typ i analiza 24.05.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj