T1 vs Saigon Buffalo typ i analiza 10.05.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy MSI 2022, w których zobaczymy dwóch polskich leśników i to w jednej grupie, lecz zaczynamy od spotkania wielkich faworytów nie tylko do wygrania swojej grupy, ale również całego turnieju, który odbędzie się w Korei, więc oczywiście T1 zagra na własnej ziemi, a ich pierwszymi rywalami będzie wietnamskie Saigon Buffalo.

T1 vs Saigon Buffalo typ i analiza 10.05.2022r. - wtorek.
T1 vs Saigon Buffalo typ i analiza 10.05.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania T1 vs Saigon.

Aktualne kursy bukmacherów:

Zaczniemy może od drużyny Saigon Buffalo, która w wietnamskiej lidze zajęła dopiero drugie miejsce, ale ze względu na to, że GAM Esports, a więc mistrzowie wiosennego splitu zagrają w Southeast Asian Games 31 i już od jakiegoś czasu było wiadome, że nawet jak wygrają w swoim regionie to i tak wybiorą rywalizację w azjatyckich mistrzostwach.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Zaczną z faworytami turnieju. Nie dość, że T1 gra we własnym kraju to jeszcze na wiosnę wyglądają kosmicznie. Zrobili 18-0 w sezonie zasadniczym w Korei tracąc przy tym zaledwie 7 map, a w Play Offach było jeszcze lepiej, bo gładkie 3:0 na Kwagdong i w finale pokonanie Gen.G 3:1 to kolejne pokazy dominacji.

Przy tym potrafili naprawdę poddymić na rifcie choć trzeba przyznać, że jak wygrywali to robili to w bardzo czysty sposób. Pierwsze spotkanie to zawsze trochę show, a przeciwko drużynom z Wietnamu zawsze wygląda jak krwawa łaźnia szczególnie, że Buffalo bardzo lubi budować takie kompozycje, które całą piątką wchodzą w przeciwników. Uważam, że na otwarcie turnieju zobaczymy ponad 30 zabójstw z 75% prognozą.

SpotkanieTypKursBukmacher
T1 – SaigonOver 29.5 zabójstw2.61STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

T1 vs Saigon Buffalo typ i analiza 10.05.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj