T1 vs Saigon Buffalo typ i analiza 21.05.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dzisiaj z MSI pojawi się kilka typów i jednym z ciekawszych dla oka spotkań powinno być właśnie te, które raczej długo nie potrwa, ale zapewne czeka nas spory młyn, który wszyscy entuzjaści Ligi Legend uwielbiają i traktują jako odskocznię od tych bardziej taktycznych spotkań.

T1 vs Saigon Buffalo typ i analiza 21.05.2022r. - sobota.
T1 vs Saigon Buffalo typ i analiza 21.05.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania T1 vs Buffalo.

Aktualne kursy bukmacherów:

W piątek T1 dość sensacyjnie przegrali na G2 Esports i cała Korea jest w szoku po tym co pokazali mistrzowie Europy, ale potem na PSG Talon pełna dominacja i bardzo kontrolowane zwycięstw. Koreańczycy wciąż wyglądają na bardzo silnych choć obnażyli kilka swoich braków szczególnie w walkach drużynowych.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Wietnamczycy z kolei są jedyną drużyną, która pierwszego dnia nie wygrała chociażby raz i grali na relatywnie najsłabsze w grupie PSG i Evil Geniuses co raczej oznacza to, że Saigon pogrzebało swoje szanse na awans do półfinałów MSI, ale również trzeba przyznać, że wyglądali dużo słabiej na tle rywali.

Obie ekipy na turnieju spotkały się już dwukrotnie w tym inaugurowały cały turniej. Oczywiście dwukrotnie lepsi okazali się zawodnicy T1 i widać, że bukmacherzy kompletnie nie wierzą w inny scenariusz niż 3:0. Jednak myślę, że Wietnam już będzie poddymiał na maksa bo nic innego im nie zostało dlatego też spotkanie przerodzi się w show i zobaczymy przynajmniej 30 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
T1 vs BuffaloOver 29.5 zabójstw1.80STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

T1 vs Saigon Buffalo typ i analiza 21.05.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj