Team BDS vs Excel Esports typ i analiza 06.08.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Wielkie odliczanie w LECu i już tylko cztery kolejki do końca, a walka o Play offy rozgorzała na dobre. Oczywiście to wszystko nie dotyczy BDS, które już jakiś czas temu pozbawiło się szans na awans dalej, ale reszta ekip wciąż w stawce i raczej walka o szóste miejsce między Excel a Fnatic może być niezwykle pasjonująca.

Team BDS vs Excel Esports typ i analiza 06.08.2022r. - sobota.
Team BDS vs Excel Esports typ i analiza 06.08.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania BDS vs Excel.

Aktualne kursy bukmacherów:

Chłopaki z BDS widać, że mentalnie są już na wakacjach i zdarzają im się pojedyncze lepsze występy, ale zwykle spotkania kończą się tzw. stompami i w piątek żeby grali przeciw bardziej ofensywnej drużynie to próbowała by kończyć mecz nawet w dwudziestej minucie co jest rzadkością w tych czasach.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Co do spotkania Excel to pisałem analizę i dobrze wytypowałem ich porażkę na G2 Esports choć uczciwie trzeba oddać, że swoje szanse mieli to jednak ich kompozycja w późniejszych etapach gry nie zadawała jakichkolwiek obrażeń i mistrzowie wiosennego splitu łatwo wrócili do gry, a potem szybko uporali się z Excel.

Choć formacja Mikyxa jest na pewno zdecydowanym faworytem to jednak nie uniknęli oni wczoraj kilku błędów indywidualnych, które głodne zabójstw BDS będzie chciało wykorzystać. Oczywiście najsłabsza drużyna w lidze również popełnia mnóstwo takich błędów dlatego spodziewam się wielu killi poza walkami drużynowymi, które ostatecznie na 80% przełożą się na over 23.5 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
BDS vs Excelover 23.5 zabójstw1.85STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team BDS vs Excel Esports typ i analiza 06.08.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj