Team BDS vs Excel typ i analiza 12.02.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po wczorajszym szalonym, ale i słabym dniu w LEC spróbujemy dziś się lekko odkuć szczególnie, że bukmacherzy na bieżąco musieli dostosowywać się do zawirowań na rifcie, których wczoraj nie brakowało, ale dziś dzięki temu można poszukać paru perełek.

Team BDS vs Excel typ i analiza 12.02.2022r. - sobota.
Team BDS vs Excel typ i analiza 12.02.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania BDS vs Excel.

Aktualne kursy bukmacherów:

Team BDS od paru spotkań mają spore problemy z przekuciem przewagi w realne zagrożenie zakończenia gry zniszczeniem nexusa i popełniają masę błędów indywidualnych szczególnie w środkowym etapie rozgrywki. Szkoda w tym wszystkim polskiego leśnika, bo Cinkrof gra zdecydowanie najrówniej i najlepiej z całego składu, ale to nie wystarcza by zaliczać kolejne wygrane.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W Excel po zmianie Advienne na Mikyxa było sporo kontrowersji, ale trzeba przyznać, że był to strzał w dziesiątkę, bo od tamtej pory wygrali 3 z 5 spotkań i pokonali w tym Fnatic, czy Vitality przegrywając jedynie z również bardzo mocnymi drużynami jak MAD Lions czy szczególnie Rogue.

Właśnie w dużej mierze Miki poukładał grę Excel szczególnie w środkowych etapach gry, gdzie nie popełniają większych błędów, a teraz BDS, które zwykle rozpoczyna mapy bardzo dobrze właśnie potem strasznie się gubi i to głównie przez błędy indywidualne. Według mnie właśnie to rozstrzygnie tę mapę i choć już pisałem analizę do pierwszego ich starcia i wtedy poprawnie typowałem na BDS to tym razem typuję Excel i daję im 75% szans na wygranie spotkania.

SpotkanieTypKursBukmacher
BDS vs Excel21.55STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Team BDS vs Excel typ i analiza 12.02.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj